REKLAMA

Strefa BMW

#SoulFuel i #NeverStopChallenging

Eventy #NeverStopChallenging i #SoulFuel w BMW Motorrad

Weź udział w specjalnych imprezach #SoulFuel i #NeverStopChallenging w dealerstwach BMW Motorrad! Skorzystaj z okazji do przetestowania motocykli z linii Heritage podczas #SoulFuel. Jeśli wolisz motocykle z linii Roadster i Sport nie może cię zabraknąć podczas eventów #NeverStopChallenging.

BMW F 900 XR

Promocja BMW: F 900 R i XR z pakietami wyposażenia w cenie motocykla

Nowa promocja BMW: jeśli zdecydujesz się na BMW F 900 XR lub F 900 R w cenie motocykla dostaniesz ekstra bogaty pakiet wyposażenia!

Nowa usługa - garaż BMW

"Garaż BMW" - odbierz swój wymarzony motocykl od ręki

Przymierzasz się do zakupu motocykla BMW? Nowa usługa "Garaż BMW" powstała, żeby ułatwić Ci zakupy i przyspieszyć odbiór wymarzonego jednośladu.

Kurtka XRide Pro Limited Edition - produkt miesiąca BMW

Świetny wygląd, komfort i wysoki poziom bezpieczeństwa - oto najważniejsze cechy nowej kurtki motocyklowej BMW XRide Pro Limited Edition. Co jeszcze wyróżnia ją spośród innych produktów? Otóż to, że jest ona dostępna wyłącznie w limitowanej edycji 1500 sztuk. 

BMW F 850 GS

BMW F 850 GS i F 850 GS Adventure w leasingu 100%

Turbo oferta BMW. Możesz wyrwać F 850 GS lub GS Adventure już od 390 zł miesięcznie w specjalnej ofercie leasingowej 3asy Ride. To ostatni moment - oferta trwa jeszcze tylko dwa tygodnie!

BMW R nineT - klasyka w nowoczesnym wydaniu

Mocne, nowoczesne motocykle o klasycznych kształtach nadal cieszą się sporym zainteresowaniem motocyklistów w całej Europie. Nic dziwnego, że BMW wciąż rozwija swoją linię Heritage.

Playlista BMW Motorrad

Playlista dla motocyklistów - oddaj głos!

Niektórzy lubią słuchać pracy silnika, inni wolą szum wiatru, ale w czasie wieczornej imprezy nikt nie pogardzi dobrą nutą. Ekipa BMW Motorrad ma ciekawy pomysł. Pomożecie stworzyć dwie playlisty z ulubionymi utworami na Spotify? 

Zestaw turystyczny BMW Rallye

Ubranie motocyklowe Rallye Competition - produkt miesiąca BMW

Każdy prawdziwy podróżnik motocyklowy wie co to komfort, bezpieczeństwo i dobra wentylacja podczas dalekiej wyprawy. Komplet turystycznych ciuchów Rallye, również w specjalnych barwach Limited Edition, na 40-lecie modelu GS oferuje wszystko to, a nawet więcej.

BMW PureBoxer - kurtka skórzana

Kurtka PureBoxer - produkt miesiąca BMW

Styl, komfort i bezpieczeństwo? Ludzie z BMW połączyli te cechy w skórzanej kurtce PureBoxer, która została produktem miesiąca w maju.

BMW G 310 R

Nowe BMW za 310 zł miesięcznie? To możliwe!

Promocja na motocykle BMW. Już za 310 zł miesięcznie możesz mieć nowe BMW G 310 R, a za 350 co miesiąc BMW G 310 GS w ramach promocji BMW 3ASY Ride.

Kask motocyklowy BMW Motorrad

Kaski BMW z 5-letnią gwarancją!

BMW to nie tylko motocykle, to również mnóstwo akcesoriów i ubrań motocyklowych. Ekipa z Bawarii od zawsze duży nacisk kładzie na bezpieczeństwo - patrz kaski motocyklowe.

BMW F 900 R jazda

BMW F 900 R, czyli banan na gębie gwarantowany!

BMW F 800 R jeździł całkiem fajnie, ale miał dyskusyjny wygląd. Na szczęście od tego roku wszystko się zmienia, a to za sprawą następcy – BMW F 900 R.

1 2 3 ... 9
STRONA 1 z 9