REKLAMA

Strefa BMW

Playlista BMW Motorrad

Playlista dla motocyklistów - oddaj głos!

Niektórzy lubią słuchać pracy silnika, inni wolą szum wiatru, ale w czasie wieczornej imprezy nikt nie pogardzi dobrą nutą. Ekipa BMW Motorrad ma ciekawy pomysł. Pomożecie stworzyć dwie playlisty z ulubionymi utworami na Spotify? 

Zestaw turystyczny BMW Rallye

Ubranie motocyklowe Rallye Competition - produkt miesiąca BMW

Każdy prawdziwy podróżnik motocyklowy wie co to komfort, bezpieczeństwo i dobra wentylacja podczas dalekiej wyprawy. Komplet turystycznych ciuchów Rallye, również w specjalnych barwach Limited Edition, na 40-lecie modelu GS oferuje wszystko to, a nawet więcej.

BMW PureBoxer - kurtka skórzana

Kurtka PureBoxer - produkt miesiąca BMW

Styl, komfort i bezpieczeństwo? Ludzie z BMW połączyli te cechy w skórzanej kurtce PureBoxer, która została produktem miesiąca w maju.

BMW G 310 R

Nowe BMW za 310 zł miesięcznie? To możliwe!

Promocja na motocykle BMW. Już za 310 zł miesięcznie możesz mieć nowe BMW G 310 R, a za 350 co miesiąc BMW G 310 GS w ramach promocji BMW 3ASY Ride.

Kask motocyklowy BMW Motorrad

Kaski BMW z 5-letnią gwarancją!

BMW to nie tylko motocykle, to również mnóstwo akcesoriów i ubrań motocyklowych. Ekipa z Bawarii od zawsze duży nacisk kładzie na bezpieczeństwo - patrz kaski motocyklowe.

BMW F 900 R jazda

BMW F 900 R, czyli banan na gębie gwarantowany!

BMW F 800 R jeździł całkiem fajnie, ale miał dyskusyjny wygląd. Na szczęście od tego roku wszystko się zmienia, a to za sprawą następcy – BMW F 900 R.

BMW F 900 XR, czyli jak połączyć ogień z wodą.

Który motocykl potrafi połączyć sportowe osiągi z komfortem maszyny turystycznej? Stawiam na BMW S 1000 XR. Szukasz czegoś tańszego i odrobinę spokojniejszego? Wybierz mniejsze BMW F 900 XR.

BMW F 850 GS vs BMW R 1250 GS

Duży, czy mały? BMW F 850 GS vs BMW R 1250 GS

BMW F 850 GS pozostaje w długim cieniu większego brata BMW F 1250 GS. Sprawdzamy czy słusznie.

Nowe BMW R 18 - klasyczne i eleganckie

Z nowym modelem BMW R 18, niemiecka marka powraca do swoich korzeni - klasycznego wyglądu i silnika bokser. 

BMW - ochrona na najwyższym poziomie

Z motocyklowymi protektorami jest trochę jak z kontrolowanymi strefami zgniotu w samochodach - powinny być, ale lepiej by nie okazały się potrzebne. Zobacz co do zaoferowania w tej materii ma BMW Motorrad.

BMW Heritage - kolekcja odzieży na sezon 2020

Dobre wieści dla miłośników klasyki i stylu Heritage. Ludzie z BMW Motorrad przygotowali właśnie ciekawą kolekcję stylowej odzieży motocyklowej.

HeatUp - podgrzewana kamizelka na chłodne dni

Nie daj się pogodzie. Chłodne dni wcale nie muszą oznaczać końca sezonu. Zwłaszcza gdy ciepło zapewnia ci funkcyjna kamizelka HeatUp z oferty BMW Motorrad!

1 2 3 ... 10
STRONA 2 z 10