[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

BMW R nineT

Nazwa – nineT (wymową przypomina angielski liczebnik 90) – jest nawiązaniem do 90. urodzin firmy. Technika tego sprzęta nieco odstaje od współczesności. Widelec upside-down zamiast Telelevera, bokser chłodzony powietrzem, a nie cieczą. Są za to nawiązania do motocyklowej klasyki: okrągły reflektor, symetrycznie ulokowane analogowe zegary i zupełna rezygnacja z typowej dla BMW asymetrii, do tego piękne połączenie chromowanych szprych z czarnymi felgami. Umieszczony z lewej strony podwójny komin odsłania jednoramienny wahacz Paralever. Wyjątkowa jest kratownicowa rama wykonana ze stali, która umożliwia szybki demontaż całego zadupka, bez którego jadący solo biker wygląda czadowo. R nineT jest dostępny wyłącznie w srebrno-czarnym malowaniu.

Testy motocykli marki BMW

BMW F 850 GS vs BMW R 1250 GS Testy porównawcze 12 kwietnia 2020, 13:37

Duży, czy mały? BMW F 850 GS vs BMW R 1250 GS

BMW F 850 GS pozostaje w długim cieniu większego brata BMW F 1250 GS. Sprawdzamy czy słusznie.

Test turystycznych enduro 2019 Testy porównawcze 9 października 2019, 14:02

Wielki test dużych turystycznych enduro

Współczesne, wszystkomające turystyczne en­duro nie należą do tanich - coś za coś. Dlatego oprócz pięciu nowych motocykli wzięliśmy do testu o połowę od nich tańsze używane BMW R 1200 GS z 2009 roku. Co z tego wynikło?

BMW R nineT Scrambler - poczuj smak wolności Raport z jazdy 21 stycznia 2019, 09:00

BMW R nineT Scrambler - poczuj smak wolności

Masz dość jazdy na najwyższych obrotach? Przestały kręcić cię bajery montowane w nowych motocyklach? Zamiast tego o wiele bardziej cenisz styl maszyny i poczucie wolności podczas jazdy? Jeśli tak, to BMW R nineT Scrambler jest dobrym wyborem.

REKLAMA

Wiadomości dotyczące marki BMW

Zbliża się akcja serwisowa R nineT. Czy będzie też w Polsce? Motocykle 13 października 2017, 16:03

Zbliża się akcja serwisowa R nineT. Czy będzie też w Polsce?

W USA i Wielkiej Brytaniii BMW ogłosiło akcję serwisową na model R nineT. Na razie w Polsce nic o tym nie wiadomo.

REKLAMA