[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Can-Am Spyder F3-T

Rozwiń
Wygląda na to, że Kanadyjczycy do tego stopnia kochają skutery śnieżne, iż chcą nimi jeździć cały rok. Dlatego wymyślili skuter śnieżny, ale taki, w którym koła zastąpiły gąsienicę i narty. Trzeba oddać im honor, że Spyder wygląda kozacko! Poziom bezpieczeństwa w tym dziwolągu podnoszą ABS i ESP. F3 jest modelem podstawowym. Ma trzycylindrowy silnik, identyczny jak Spyder RT. Jeśli marzysz o dalszych wyjazdach, to jest wersja F3-T z wyższą szybą, kuframi, schowkiem na rękawice, bardziej komfortowo zestrojonymi amortyzatorami i sekwencyjną skrzynią 6-biegową. Możesz do niego zamówić amortyzator powietrzny z tyłu. Trzycylindrowy silnik zastąpił V-dwójkę Rotaxa. W wielu krajach Europy do jazdy tym trójkołowcem wystarczy samochodowe prawo jazdy. U nas niestety nie...

Testy motocykli marki Can-Am

 Can-Am Spider F3 Raport z jazdy 11 czerwca 2015, 14:00

Pierwsza jazda Can-Am Spider F3

Can-Am to ciekawa propozycja dla kogoś, kto ma problem z utrzymaniem równowagi na motocyklu, bowiem Spider F3 jest trójkołowcem. Z powodzeniem budzi zainteresowanie na ulicach i całkiem dobrze jeździ. Oto wrażenia z jazdy Can-Amem Spider F3.

Brudeli Leanster 654L, Can-Am Spyder Roadster SE5, Piaggio MP3 400 IE, Suzuki B-King z wózkiem bocznym, Ruko RX Testy porównawcze 13 lipca 2010, 10:25

Brudeli Leanster 654L, Can-Am Spyder Roadster SE5, Piaggio MP3 400 IE, Suzuki B-King z wózkiem bocznym, Ruko RX

Gdzie kończy się jednoślad, a zaczyna samochód? W przypadku dwóch czy czterech kółek sprawa jest oczywista. Ale trzy są twardym orzechem do zgryzienia nawet dla fachowców.

Can-Am Spyder 2009 Testy 13 lutego 2010, 14:54

Can-Am Spyder 2009

Jak można w godzinę poznać 60 nowych znajomych? Wystarczy pojechać do miasta trójkołowym Can-Amem.

REKLAMA

Wiadomości dotyczące marki Can-Am

Jest impreza, są prezenty! Wydarzenia 15 kwietnia 2015, 07:19

Jest impreza, są prezenty!

Zlot trójkołowców Can Am Spyder - Grossglockner Challenge 2015 - już niedługo! Z tej okazji BRP przygotowało parę niespodzianek.

Spyder Riders Day 2013 Wydarzenia 17 kwietnia 2013, 15:40

Spyder Riders Day 2013

Pierwsze z trzech spotkań fanów Can Ama Spydera już na początku czerwca.

Spyder ST i Can Am Maverick już w sprzedaży Motocykle 29 marca 2013, 11:28

Spyder ST i Can Am Maverick już w sprzedaży

Po prezentacji na Wystawie Motocykli pierwsze Can Amy Mavericki i Spydery ST trafiają do klientów, a na Spydery RS i RT możesz wyrwać nawet 30% rabatu.

REKLAMA