Harley-Davidson - Zdjęcia

Galerie zdjęć motocykli marki Harley-Davidson: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów motocykli, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów motocykli oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów motocykli. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia motocykli marki Harley-Davidson

BMW R18 B, Harley-Davidson Road Glide Special, Indian Challenger Dark Horse

Baggery: BMW, Harley, czy Indian? [test, pomiary, spalanie] (21)

BMW rozbudowuje serię R 18. Po klasycznym cruiserze przyszła kolej na typ B jak bagger. Duże przednie koło, kufry i masywna owiewka to cechy tego stylu. wykazują je także Indian Challenger Dark Horse i Harley-Davidson Road Glide Special. Który z nich jest najlepszym baggerem?

Harley-Davidson Night Rod

Używany Harley-Davidson Night Rod - opinia, dane, wady i zalety, raport awaryjności (5)

Czy warto kupić Harleya-Davidsona Night Rod? Rewolucja w Harleyu nastąpiła w 2001 roku za sprawą V-Roda z chłodzonym cieczą silnikiem. 115 KM, 100 nm i 3,5 sekundy do setki to było coś! W 2006 roku do salonów trafił mroczniejszy Night Rod.

Harley-Davidson Street Glide Special vs. Indian Chieftain Limited

Harley czy Indian? Porównanie baggerów (18)

Na pierwszy rzut oka Indian i Harley prawie się nie różnią, mimo to te maszyny dzieli zaskakująco dużo. Chieftain limited to cios wymierzony w Harleya. Jednak czy jest to cios nokautujący?

Harley-Davidson 2020: nowe modele

Harley-Davidson 2020: nowe modele (5)

Ludzie z Harleya nie marnują czasu - już zaprezentowali nowości na sezon 2020. W skrócie: w ofercie zadebiutuje pierwszy w historii elektryczny motocykl tej marki - Live Wire, doczekamy się także powrotu Low Ridera S. A to jeszcze nie wszystko!

Harley-Davidson vs Moto Guzzi vs Triumph - porównanie bobberów

Harley-Davidson vs Moto Guzzi vs Triumph - porównanie bobberów (19)

Masz dość pracy, nerwów, generalnie: świata? To znak, że powinieneś sięgnąć po coś, co cię odpręży i zrelaksuje. Na przykład po jeden z trzech bobberów, które wzięliśmy do testu. 

Harley-Davidson Sport Glide 2018

Harley-Davidson Sport Glide - American Express (8)

nareszcie! doczekaliśmy się Harleya, który nie tylko dobrze wygląda i brzmi, ale też całkiem konkretnie jeździ. Rodzina Softaili właśnie powiększyła się o dziewiąty model. Poznaj Sport Glide’a.

Harley-Davidson

Kup motocykl, zgarnij prezent. (5)

Takie okazje nie trafiają się często. Kup dowolnego Harley'a-Davidsona Sportstera i odbierz sporą kasę.

Battle of Kings

Battle of Kings 2018 - Polacy górą! (13)

Poznaj wyniki pierwszego etapu Battle of Kings. Zwycięska maszyny przyjechała ze Szczecina. 

Harley-Davidson Street Rod

Harley Street Rod, czyli Bollywood w HD (9)

Kiedyś, kupując Harleya, płaciłeś za legendę, a motocykl dostawałeś gratis. Dzisiaj, kupując H-D Street Roda, dostajesz fajny motocykl, do którego legenda jest tylko dodatkiem. 

REKLAMA
1 2 3 ... 13
STRONA 1 z 13