[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Indian Scout Sixty

Rozwiń
Mimo że ich pojawienie się na rynku dzielą lata świetlne, ten bike jest dla Indiana tym, czym dla Harleya mały Sportster 883 – oba sprzęty są najtańszymi w ofercie maszynami dla początkujących. Maszyna ma silnik o pojemności mniej więcej litra, czyli 60 cali sześciennych – stąd „sixty” w nazwie. Dysponuje on mocą 78 KM, co otwiera furtkę do jej ograniczenia, tym razem do 48 KM. To ukłon w stronę posiadaczy prawka A2, przepisy mówią bowiem, że motocykl nie może być zdławiony bardziej niż o połowę mocy wyjściowej). Sixty ma takie same koła, ramę i zawieszenia, jak większy Scout. Inne są natomiast siodło, malowanie silnika oraz skrzynia mająca pięć, a nie sześć biegów. Pochwały należą się za niski środek ciężkości i niezłą poręczność.

Testy motocykli Indian Scout Sixty

Indian Scout Sixty Raport z jazdy 12 maja 2017, 06:33

Indian Scout Sixty - gdy mniej znaczy więcej.

Test cruserów -Yamaha XVS 1300 A Midnight Star, Indian Scout Sixty, Harley-Davidson Sportster 1200 Custom Testy porównawcze 18 listopada 2016, 06:20

Test cruserów -Yamaha XVS 1300 A Midnight Star, Indian Scout Sixty, Harley-Davidson Sportster 1200 Custom

Wzięliśmy na celownik trzy cruisery i sprawdziliśmy, jak poradzą sobie z dala od biegnącej w stronę zachodzącego słońca autostrady.

REKLAMA

Wiadomości dotyczące marki Indian

Indian, Chieftain, Roadmaster, Spriengfield, ceny, 2020, Polaris Motocykle 12 września 2019, 12:04

Nowości 2020: nowy silnik Indiana

Prosto z Ameryki nadeszły do nas wieści na temat odświeżonych Indianów na 2020 rok. Zmiany obejmują modele wagi ciężkiej - Chieftain, Spriengfield i Roadmaster.

Indian - nowy salon we Wrocławiu Wydarzenia 24 marca 2017, 11:19

Indian - nowy salon we Wrocławiu

Red Iron - wrocławski dealer motocykli Indian - zmienił lokalizację. Nie masz planów na dzisiejszy wieczór? Przyjedź na otwarcie!

Indian - otwarcie salonu we Wrocławiu Wydarzenia 15 kwietnia 2016, 16:08

Indian - otwarcie salonu we Wrocławiu

Nie masz pomysłu na popołudnie? Jesteś fanem amerykańskich motocykli? We Wrocławiu trwa otwarcie salonu Indiana i Victory.

REKLAMA