[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Kawasaki ZX-12R - Zdjęcia

Galerie zdjęć motocykli Kawasaki ZX-12R: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów motocykli, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów motocyklowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów motocyklowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia motocykli Kawasaki ZX-12R

Cztery używane motocykle z mocą 150 KM

Cztery używane motocykle z mocą 150 KM (19)

150-konna maszyna wcale nie musi kosztować majątek. W naszym zestawieniu proponujemy wam kilka bardzo mocnych i ostrych motocykli, które nie zrujnują waszego budżetu. 

Kawasaki ZX-12 R 2002

Kawasaki ZX-12 R 2002 (10)

Po aferze, jaką wywołało pojawienie się Hayabusy, producenci motocykli zdecydowali się na „dobrowolne” ograniczenie prędkości maksymalnej do 299 km/h. Jasne więc, że tegoroczne modyfikacje „dwunastki” – najszybszego Kawasaki – musiały pójść w innym kierunku.

Muzzy Kawasaki ZX-12R Pro Mod 2004

Muzzy Kawasaki ZX-12R Pro Mod 2004 (11)

Ile koni można wycisnąć z silnika Kawy ZX-12R? Dla Roba Muzzy’ego i jego Kawasaki Pro Mod granica 500 KM nie stanowi najmniejszego problemu.

REKLAMA
REKLAMA