REKLAMA

Moto Guzzi V7 III Racer

Rozwiń
Większość zmian technicznych wprowadzonych w modelach V7 III Racer i Anniversario odpowiada tym, których doczekały się Stone i Special. Różnice polegają na wyposażeniu dodatkowym i wyjątkowym stylu obu motocykli. Anniversario upamiętnia 50. rocznicę powstania pierwszego Moto Guzzi. Ten zbudowany na bazie Speciala motocykl różni się od niego chromowanym zbiornikiem paliwa, kanapą obszytą prawdziwą skórą i błotnikami ze szczotkowanego aluminium. Na wyścigówce, konkretnie na modelu V7 Sport z 1971 roku z czerwoną ramą, wzoruje się Racer. Sportowa broń Moto Guzzi jest wyposażona w stylową kierownicę i kanapę z garbem. Nowiuteńkie jest w pełni regulowane tylne zawieszenie Öhlinsa. To duża rzadkość w tym segmencie motocykli. Okrągłe zegary są klasą samą w sobie.

Testy motocykli marki Moto Guzzi

Harley-Davidson vs Moto Guzzi vs Triumph - porównanie bobberów Testy porównawcze 30 listopada 2018, 17:00

Harley-Davidson vs Moto Guzzi vs Triumph - porównanie bobberów

Masz dość pracy, nerwów, generalnie: świata? To znak, że powinieneś sięgnąć po coś, co cię odpręży i zrelaksuje. Na przykład po jeden z trzech bobberów, które wzięliśmy do testu. 

Moto Guzzi V9 Roamer, Triumph Street Scrambler i Yamaha SCR 950 - inny wymiar klasyki Testy porównawcze 9 stycznia 2018, 08:00

Test motocykli klasycznych

Tam, gdzie dynamika i prędkość maksymalna nie są najważniejsze, motocykle takie jak Moto Guzzi V9 Roamer, Triumph Street Scrambler oraz Yamaha SCR 950 mają swoje terytorium. A gdy już tu wejdziesz, trudno ci się będzie od nich uwolnić.

Test Moto Guzzi V9 Bobber Testy 21 września 2017, 11:47

Moto Guzzi, czyli ojciec chrzestny

Są motocykle, obok których nie da się przejść obojętnie, są i maszyny, których się nie zapomina. Moto Guzzi V9 Bobber należy do obu tych grup.

REKLAMA

Wiadomości dotyczące marki Moto Guzzi

7 najlepszych włoskich klasyków Motocykle 12 września 2019, 12:00

7 najlepszych włoskich klasyków

Właściwie każda włoska marka w swoim czasie produkowała motocykle, które zasługują na miano kultowych. Przedstawiamy najbardziej spektakularne włoskie motocykle.

Moto Guzzi V7 III Limited Motocykle 2 lutego 2019, 06:00

Moto Guzzi V7 III w wersji limitowanej

Lepiej się pospiesz, bo pula Moto Guzzi V7 III Limited jest ograniczona do zaledwie 500 sztuk. 

Motocykle prototypowe, koncepcyjne Różne 29 kwietnia 2018, 09:00

Wyczekane smakuje najlepiej: TOP 5 prototypów

Oto 5 najbardziej oczekiwanych, motocyklowych prototypów. 

REKLAMA