[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Motorowery

Galerie ze zdjęciami motocykli z kategorii Motorowery. Zdjęcia wykonane przez redakcję Motocykla oraz zdjęcia prasowe. Zdjęcia nowych i używanych motocykli, zdjęcia z testów motocykli, pierwszych jazd nowymi modelami. Obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych, imprez sportowych oraz innych wydarzeń motocyklowych.

Zdjęcia motocykli kategorii Motorowery

Kymco Agility City 4T: 50 cm3 zwinności, skuter do miasta

Kymco Agility City 4T: 50 cm3 zwinności, skuter do miasta (8)

Agility City w wolnym tłumaczeniu oznacza miejską zwinność. Tajwańczycy z fabryki Kymco tak widzą rozwiązanie problemu pt. „zakorkowane miasto”. Mało tego – do kierowania nim wystarczą dowód osobisty lub karta motorowerowa (teraz prawo jazdy kategorii AM).

Daelim S-five 2004

Daelim S-five 2004 (9)

Nowy sportowy Daelim S-Five rozwija tylko 3,2 KM, ale jego silnik z powodzeniem udaje znacznie mocniejszy. Inna jego zaleta to co najmniej dobre własności prowadzenia.

CPI GTR 2004

CPI GTR 2004 (9)

CPI stworzył model GTR – sportową mieszankę skutera z motocyklem. Sam pomysł nie jest nowy, ale nikt przedtem nie poszedł tak daleko w tym kierunku.

Peugeot Ludix 2004

Peugeot Ludix 2004 (5)

Ludix przypomina Asterixa z bajki o Gallach dzielnie broniących swej wioski przed Rzymianami. Podobnie jak on jest mały i niepozorny, jednak w obu przypadkach pozory mylą.

Honda Zoomer 50

Honda Zoomer 50 (10)

Po prawie dwuletniej nieobecności Honda powraca na scenę pięćdziesiątek. Zoomera napędza chłodzony cieczą czterosuw z wtryskiem paliwa i regulowanym katalizatorem.

Peugeot Ludix Snake

Peugeot Ludix Snake (6)

Rodzina Ludixów ma się dobrze. Pod koniec ubiegłego roku mieliśmy okazję dosiadania modelu Trend, teraz przyszła pora na ostrego Snake’a.

Kymco People S 50

Kymco People S 50 (6)

Uniwersalność wcale nie musi oznaczać nudy. Kymco people S 50 to dowód, że może być wręcz przeciwnie.

Benelli 49X 2008

Benelli 49X 2008 (5)

Goście z Benelli poszli po bandzie. Benelli 49X jest dowodem, że mały skuter nie jest skazany na brak charakteru. Kto odważy się podjąć wyzwanie rzucone przez tego rollera?

Peugeot Elystar 50

Peugeot Elystar 50 (8)

Elystar – temu mającemu gwiazdę w nazwie skuterowi przypadło niełatwe zadanie: utrzymać renomę Peugeota Elyseo. Konstrukcja Elystara zdaje się potwierdzać słuszność wyboru nazwy. Do naszego testu trafiła „gwiazdka” w wersji z wbitym w dowód rejestracyjny oznaczeniem „motorower”.

REKLAMA
STRONA 1 z 2
REKLAMA