REKLAMA

SYM - Zdjęcia

Galerie zdjęć motocykli marki SYM: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów motocykli, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów motocykli oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów motocykli. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia motocykli marki SYM

SYM Maxsym 400i ABS: 4 razy 100

SYM Maxsym 400i ABS: 4 razy 100 (6)

Kilka lat temu w teście długodystansowym męczyliśmy SYM-a Citycom 300 i zrobił on na nas dobre wrażenie. Tym chętniej wzięliśmy do krótkiego testu Maxsyma 400. Czy SYM nadal trzyma poziom?

SYM Wolf SB 250 Ni - tańczący z wilkami

SYM Wolf SB 250 Ni - tańczący z wilkami (8)

Dobra ćwiartka nie jest zła. Jaką ćwiartką jest SYM Wolf SB 250 Ni? W trudnych czasach i przy sporej konkurencji ten Wilczek pokazuje ostre ząbki. Oto kawał porządnej dwieściepięćdziesiątki.

Nowość: Harley-Davidson Softail Slim

Nowość: Harley-Davidson Softail Slim (4)

Slim znaczy szczupły. Czy kuracja odchudzająca wyjdzie Harleyowi na dobre i nowy Softail Slim będzie hitem?

Weekend Samurajów w salonach H-D

Weekend Samurajów w salonach H-D (3)

Autoryzowani Dealerzy Harley-Davidson zapraszają posiadaczy motocykli japońskich marek na coroczną, przygotowaną specjalnie dla nich imprezę i jazdy testowe najnowszymi modelami H-D.

SYM JETT EURO-X50 2004

SYM JETT EURO-X50 2004 (6)

W 2003 r. zyskał nowy wygląd, a w 2004 nową nazwę. Ale Euro-X jest na rynku od 1997 roku. Najwyższa pora na bliższe poznanie się.

Sym Jet X Sport 50 RS

Sym Jet X Sport 50 RS (6)

Jeśli jesteś fanem ścigania, ale dopiero zaczynasz przygodę z jednośladami, Sym Jet X Sport może być strzałem w dziesiątkę.

Sym Mio

Sym Mio (7)

Sym Mio wygląda jak tajwańska wariacja na temat Vespy. Zresztą trzeba przyznać, że całkiem udana. Mówiąc krótko – możemy zabłysnąć i kupić 50 cm3 klasyki.

Sym GTS 250

Sym GTS 250 (7)

...powiedział ojciec i zainwestował w większy skuter. I to nie byle jaki – 250 cm3 luksusu. Syn będzie mógł tylko popatrzeć, jak ojciec nawija kilometry na koła GTS-a 250. Jeśli wszystkie inne sposoby zawiodą, pozostanie mu zajumać kluczyki...

REKLAMA
REKLAMA