Triumph Bonneville - Zdjęcia

Galerie zdjęć motocykli Triumph Bonneville: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów motocykli, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów motocyklowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów motocyklowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia motocykli Triumph Bonneville

Triumph Thruxton RS, Kawasaki Z 900 RS CAFE

Triumph Thruxton RS kontra Kawasaki Z 900 RS Cafe - test porównawczy, pomiary, osiągi (15)

Oba są piękne, oba w podobnym klasycznym stylu. Do pojedynku stają dwa współczesne Cafe Racery: Triumph Thruxton Rs i Kawasaki Z 900 RS Cafe. w tej rywalizacji bardziej od ułamków sekund liczą się emocje.

Test Triumph Bonneville T 120 vs Triumph Bonneville Bobber Black vs Triumph Bonneville Speedmaster

Klasyczne Triumphy w teście (25)

Sporo elementów łączy motocykle Triumph z serii Boneville, ale też wiele je dzieli. Każdy z nich powstał z myślą o innym odbiorcy. Sprawdziliśmy!

Harley-Davidson vs Moto Guzzi vs Triumph - porównanie bobberów

Harley-Davidson vs Moto Guzzi vs Triumph - porównanie bobberów (19)

Masz dość pracy, nerwów, generalnie: świata? To znak, że powinieneś sięgnąć po coś, co cię odpręży i zrelaksuje. Na przykład po jeden z trzech bobberów, które wzięliśmy do testu. 

Moto Guzzi V9 Roamer, Triumph Street Scrambler i Yamaha SCR 950 - inny wymiar klasyki

Test motocykli klasycznych (14)

Tam, gdzie dynamika i prędkość maksymalna nie są najważniejsze, motocykle takie jak Moto Guzzi V9 Roamer, Triumph Street Scrambler oraz Yamaha SCR 950 mają swoje terytorium. A gdy już tu wejdziesz, trudno ci się będzie
od nich uwolnić.

Triumph Street Scrambler

Triumph Street Scrambler - piękny i gładki (5)

To Triumph wydobył Scramblera z odmętów przeszłości. Pierwszy, z 2006 roku, był piękny, ale miał surowy charakter. Nowy Street Scrambler ma być lepszy pod każdym względem.

Triumph Bonneville T100 Black,  Moto Guzzi V9 Roamer,  Harley-Davidson Sportster 883 Iron

Test Triumph Bonneville T100 Black, Moto Guzzi V9 Roamer, Harley-Davidson Sportster 883 Iron (27)

Konstruktorzy współczesnych roadsterów na pewno nie stawiają osiągów na pierwszym miejscu. Te maszyny mają cieszyć swoich właścicieli stylem i dopracowanymi detalami. Wzięliśmy pod lupę trzy roadstery retro.

Triumph Bonneville T120 Black - raport z jazdy

Triumph Bonneville T120 Black - raport z jazdy (8)

Triumph Bonneville T120 ma coś z dobrego garnituru: jest elegancki i dobrze skrojony. Sęk w tym, że w dzisiejszych czasach nie każdy doceni jego dyskretny urok.

Test Honda CB 1100 EX vs Triumph Bonneville T120

Test: Honda CB 1100 vs Triumph Bonneville zamiast tabletek (11)

Zamiast łykać tabletki i tracić majątek na wizyty u psychoanalityka włóż kask, skórzaną kurtkę i rękawice. Honda CB 1100 EX i Triumph Bonneville T120 to najlepsze lekarstwo na psychiczne zmęczenie...

Triumph: polska premiera nowości 2017

Triumph: polska premiera nowości 2017 (5)

Jesteś fanem klasycznych angielskich motocykli? Już niebawem polska premiera nowych Triumphów z rodziny Bonneville. Zapraszamy!

Triumph Street Scrambler - nowość 2017

Triumph Street Scrambler - nowość 2017 (17)

Street Scrambler to jedna z kolejnych nowości Triumpha na sezon 2017. Anglicy sięgnęli do własnej historii, a efekt daje radę!

REKLAMA
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA