Triumph Roadster

Przygarbiona za sprawą nisko osadzonej kierownicy sylwetka i duże (19 cali z przodu i 18 z tyłu) koła sprawiają, iż Roadster zdaje się większy i groźniejszy od pozostałych Sportsterów. Wrażenie to podkreślają widelec upside-down z lagami o średnicy 43 mm i regulowane amortyzatory. Spore skoki zawieszeń zapewniają znośny prześwit w złożeniu, a dwie tarcze z przodu czynią zeń najaktywniejszego z rodziny Sportsterów.

Testy motocykli Triumph Roadster

H-D V-Rod Muscle, Honda Gold Wing F6C, Suzuki Intruder M 1800 R Black Edition i Triumph Rocket Roadster Testy porównawcze 17 sierpnia 2017, 16:00

H-D V-Rod Muscle, Honda Gold Wing F6C, Suzuki Intruder M 1800 R Black Edition i Triumph Rocket Roadster

Klasa power cruiserów przeżywa ostatnio renesans. Kipiący mocą piec, hektolitry momentu obrotowego i szeroki jak bajceps Burneiki tylny kapeć to nowe patenty na bycie prawdziwym twardzielem.  

Wakan Hundred Roadster Raport z jazdy 25 maja 2010, 15:18

Raport z jazdy: Wakan Hundred Roadster

Niektórzy producenci zapominają o walorach użytkowych motocykla i wszystko stawiają na jedną kartę - wygląd. Tak zrobił Wakan ze swoim modelem Hundred Roadster.

Triumph Rocket III Roadster Raport z jazdy 24 lutego 2010, 14:59

Triumph Rocket III Roadster: Czarny Mustafa

Duży silnik, groźny wygląd i czarny lakier. Taki jest nasz testowy Mustafa - Triumph Rocket III w wersji Roadster. Zobacz, czy jeżdżąc tą maszyną jest się czego bać...

Wiadomości dotyczące marki Triumph

Nowość: Harley-Davidson Roadster Motocykle 19 kwietnia 2016, 10:47

Nowość: Harley-Davidson Roadster

Nowy Roadster to rasowa maszyna naznaczona 60 latami dziedzictwa i pozbawiona zbędnych elementów. Motocykl idealnie czuje się w mieście i na krętych drogach. A do tego wyróżnia się wyglądem, nawet gdy stoi na parkingu.