Yamaha XT - Zdjęcia

Galerie zdjęć motocykli Yamaha XT: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów motocykli, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów motocyklowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów motocyklowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia motocykli Yamaha XT

Test turystycznych enduro 2019

Wielki test dużych turystycznych enduro (24)

Współczesne, wszystkomające turystyczne en­duro nie należą do tanich - coś za coś. Dlatego oprócz pięciu nowych motocykli wzięliśmy do testu o połowę od nich tańsze używane BMW R 1200 GS z 2009 roku. Co z tego wynikło?

Yamaha XT 660 Tenere

Yamaha XT 660 Tenere - motocykl używany (6)

Stojąc przy tym motocyklu na bank poczujesz zew dalekich podróży, coś, co sprawi, że nawet okoliczne wertepy wydadzą ci się pociągające jak afrykańska sawanna. Oto Yamaha XT 660 Z Ténéré.

Triumph Tiger 1200 XCA, BMW R 1200 GS Rallye, Honda VFR 1200 X Crosstourer i Yamaha XT 1200 ZE Super Ténéré

Tiger kontra reszta bandy - test porównawczy dużych turystycznych enduro (28)

Czy nowy Triumph Tiger 1200 XCA podoła wyzwaniu? Reszta bandy: BMW R 1200 GS Rallye, Honda VFR 1200 X Crosstourer i Yamaha XT 1200 ZE Super Ténéré na pewno nie złożą broni.

BMW R 1200 RT, Yamaha XT 1200 ZE Super Tenere, KTM 1290 Super Duke GT

Dwucylindrowe motocykle turystyczne - test porównawczy (21)

Te trzy motocykle turystyczne łączą dwucylindrowe silniki i sterująca zawieszeniami elektronika, za to w każdym z nich postawiono na coś innego. Luksusowy krążownik, sportowy turystyk czy podróżne enduro? – Który z nich najbardziej trafia do ciebie?

Suzuki GSR 600

Osiem propozycji na pierwszy motocykl (8)

Szukasz motocykla, który świetnie sprawdzi się jako pierwsza maszyna? Mamy dla Ciebie osiem modeli posiadających cechy najważniejsze dla początkujących motocyklistów. 

Duże turystyczne enduro: Bez off-roadu nie ma życia!

Duże turystyczne enduro: Bez off-roadu nie ma życia! (9)

Podróżne enduro w akcji. Porównujemy cztery z nich i sprawdzamy, jak radzą sobie na różnych nawierzchniach. Zobaczcie, który motocykl wygrywa nasz ranking.

YAMAHA XT 1200 Z Super Ténéré: Super enduro

YAMAHA XT 1200 Z Super Ténéré: Super enduro (8)

Jest następczynią legendarnej Super Ténéry z 1989 r., która zasłynęła aż ośmioma zwycięstwami w Dakarze. Czy XT 1200 Z rocznik 2010 podołałby temu wyzwaniu?  

Yamaha XT 600 Tenere

Yamaha XT 600 Tenere: Na koniec świata i dalej (12)

Wystarczy nalać paliwa, sprawdzić olej i można jechać: albo do Afryki, albo np. do Czech, albo wokół komina – wszystko jedno. Taka jest Yamaha Ténéré.

Jednocylindrowe enduro: terra znaczy ziemia

Jednocylindrowe enduro: terra znaczy ziemia (21)

Zadanie TR 650 Terry polega na zapewnieniu Husqvarnie miejsca wśród off-roadów nadających się też do codziennej jazdy. Aby sprawdzić, czy jest na to szansa, porównaliśmy Terrę z KTM-em 690 Enduro R i Yamahą XT 660 R.

Porównanie turystycznych enduro (cz. III)

Porównanie turystycznych enduro (cz. III) (35)

Majorka słynie z bujnego knajpianego życia. Nas jednak zachwyciła bardziej z pozycji motocyklowej kanapy niż barowego stołka. Właśnie tutaj odbył się finał wielkiego testu porównawczego dużych turystycznych enduro.

REKLAMA
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA