[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

"125" Yamahy z prezentem!

Jesienna promocja Yamahy oznacza że do każdego motocykla i skutera klasy 125 cm3 dostaniesz fajny prezent. Jaki?

Jesienna promocja Yamahy

Jeszcze do niedawna mogliście korzystać z wakacyjnej promocji na stodwudziestkipiątki, do których przy zakupie mogliście dostać kask gratis. Koniec wakacji zbliża się jednak nieubłaganie, więc i promocja ta dobiega końca. Yamaha jednak zadbała o to by nie było wam smutno. Właśnie startuje jesienna promocja na 125-ki. Teraz przy zakupie motocykla lub skutera tej klasy możesz wybrać w prezencie kask, dodatkowy, trzeci rok gwarancji na pojazd, lub pakiet darmowych rocznych przeglądów. Promocja obejmuje pojazdy Yamaha, modele YZF-R125/A, MT125/A, YBR125, YBR125 Custom, WR125X, WR125R, N-MAX, XMAX 125, X-MAX 125 IRON MAN i jest ważna do 30.10.2016 lub do wyczerpania dostępności pojazdów. Regulamin promocji dostępny tutaj.

Wciąż aktywny jest też program 5 Kroków Yamaha - specjalne szkolenia dla osób, które przesiadają się na motocykl/skuter 125 posiadając jedynie prawo jazdy kategorii B. Dzięki temu programowi będziesz mógł bezpiecznie poruszać się motocyklem bez wcześniejszego doświadczenia w jeździe na dwóch kołach. Więcej o tym programie dowiesz się odwiedzając najbliższego dealera Yamahy.

zobacz galerię

Zobacz również:
Sprawy brytyjskiego Nortona ciąg dalszy. Firma zadłużona jest na dziesiątki milionów funtów. Czy cokolwiek lub ktokolwiek jeszcze ją uratuje? Przedstawiamy dotychczasowe ustalenia i doniesienia.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA