15 urodziny ATV Polska - zlot

Czterdzieści hektarów toru off-roadowego w Dąbrowie Górniczej już czeka - tutaj w najbliższy weekend (17-18 września) odbędzie się zlot z okazji 15. urodzin Stowarzyszenia ATV Polska.

ATV Polska
Przeprawowe Mistrzostwa Polski.

40 hektarów powierzchni toru off-roadowego w Dąbrowie Górniczej czeka już na quadowców. Tutaj już w najbliższy weekend, 17-18 września, odbędą się off-roadowe obchody 15. urodzin Stowarzyszenia ATV Polska, organizowane przy współpracy ze Stowarzyszeniem MotoDąbrowa i firmą Hurtownia Adrenaliny. Będzie to drugi urodzinowy zlot ATV Polska pod nazwą REKORDOWY WEEKEND QUADOWY.

Quadowcy postanowili godnie uczcić 15. rocznicę powstania pierwszej i zarazem największej w Polsce organizacji skupiającej miłośników quadów – Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców ATV Polska. W czasie imprezy nie zabraknie atrakcji - zaplanowano: paradę quadów, konkursy, zabawy, wystawy, koncert, pokaz sztucznych ogni, wyścig SPRINT RALLY, spotkania z czołowymi zawodnikami Przeprawowych Mistrzostw i Pucharu Polski ATV PZM Dragon Winch oraz wiele innych atrakcji (m.in. możliwość przejażdżki czołgiem). Po zawodach SPRINT RALLY wszyscy uczestnicy, którzy staną na starcie wyścigu wezmą udział w losowaniu nagrody, czyli darmowego udziału w październikowym SAHARA RALLY.

Będzie próba pobicia rekordu Polski w liczbie zgromadzonych w jednym miejscu pojazdów ATV i UTV. Obecny rekord został ustanowiony podczas 10. urodzin ATV Polska. Wówczas do Częstochowy przybyło aż 228 quadów! Organizatorzy wierzą, że w tym roku przyjedzie więcej uczestników.

Wieczorne chwile umili koncert zespołu OBERSCHLESIEN. Składa się on z sześciu doświadczonych muzyków, starających się pokazać śląską tożsamość w nowym świetle. Chłopaki dadzą czadu!!!

W zlocie z okazji 15. urodzin ATV Polska udział może wziąć każdy, bez znaczenia, czy posiada quada, czy też dopiero myśli o jego zakupie. Wszyscy fani quadów są mile widziani. To będzie weekend niezapomnianych wrażeń!

Karta zgłoszeniowa oraz szczegółowy harmonogram dostępne są na Forum ATV Polska http://www.atvpolska.pl/forum/viewtopic.php?p=890660#p890660

Zobacz również:
REKLAMA