25 lat gwarancji na narzędzia mechaniczne NEO.

Najlepsze materiały, nowoczesne technologie i duża wytrzymałość – to cechy narzędzi NEO. Jakość ma teraz dodatkowe potwierdzenie. Od września wszystkie narzędzia mechaniczne objęte są 25-letnią gwarancją.

Narzędzia NEO wyróżniają się dzięki trzem podstawowym cechom. Pierwszą i podstawową jest jakość wykonania oraz materiały wykorzystane do ich produkcji. Wysokogatunkowe, drobnoziarniste stale stopowe, takie jak CrV, CrMo czy S2 to gwarancja trwałości. Dają użytkownikowi pewność, że narzędzia poradzą sobie nawet w trakcie intensywnej, długotrwałej pracy przy dużych obciążeniach. Druga cecha to ergonomia. Dzięki nowoczesnym technologiom wytwarzania i przyjaznym materiałom narzędzia NEO zapewniają komfortową pracę. Miękkie i dobrze wyprofilowane uchwyty, wygodny system zwalniania nasadki czy poręczne walizki transportowe, w których każdy element ma swoje miejsce to wyznaczniki pracy z NEO. Trzecią cechą jest charakterystyczny wygląd. Wystarczy jedno spojrzenie na produkt tej marki, aby poznać, że mamy do czynienia z profesjonalnym narzędziem.
Od września uzupełnieniem dla mocnej oferty jest równie mocne zapewnienie co do jakości. Producent wprowadził bowiem 25-letnią gwarancję na narzędzia mechaniczne. Przyjęcie tak długiego zobowiązania plasuje NEO w czołówce jakościowych liderów wśród narzędzi mechanicznych. – Nasze narzędzia od samego początku wytwarzane są w oparciu o rygorystyczne normy DIN i ISO. Trwałość jaką osiągnęliśmy potwierdzają wielokrotne testy wytrzymałościowe, przeprowadzane zarówno wewnętrznie jaki i za pośrednictwem niezależnych podmiotów badawczych. Równie dobrze co podczas laboratoryjnych testów nasze narzędzia sprawdzały się w egzaminach praktycznych, w czasie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski czy też Gran Turismo Polonia – mówi Jarosław Malinowski, przedstawiciel marki NEO. – Jesteśmy w 100% pewni najwyższej jakości naszych produktów i możemy o tym zapewnić także naszych klientów. 25-letni okres gwarancji jest tego najlepszym dowodem – dodaje Jarosław Malinowski.
Nowe zasady zaczynają obowiązywać od września 2010.
Więcej informacji na temat gwarancji można znaleźć na stronie www.neo-tools.com.

  

Zobacz również:
REKLAMA