3 koła atakują

Fanów Can-Ama nie brakuje, dlatego Kanadyjczycy zapraszają na ogólnoeuropejski zlot Spyderów. Impreza odbędzie się w dniach 13-15 maja w austriackim mieście Gunskirchen.

Miejscem zlotu jest fabryka Rotaxa (należącego do koncernu BRP). Każdy właściciel Spydera może zarezerwować dwuosobowe zaproszenie. Za każdą głowę trzeba zapłacić 50 euro. Polscy fani mają fory i mogą się zgłaszać do 23 kwietnia na stronie www.can-amVIP.comW programie przewidziano sporo atrakcji - zwiedzanie fabryki Rotaxa, Chris Pfeiffer wystąpi z pokazem stuntu, German Twood Team z kolei zaprezentuje freestyle show na Can-Amach Renegade 800 R, będzie można zobaczyć i kupić akcesoria tuningowe, eksperci będą podpowiadać co zrobić, żeby utrzymać swojego Spydera w jak najlepszej kondycji. Będzie możliwość pojeżdżenia zarówno quadami, jak i Spyderami. Zapraszamy wszystkich fanów.


zobacz galerię

Zobacz również:
Drugi ze zjazdów gwiaździstych na Jasnej Górze odbędzie się, ale w mocno ograniczonym zakresie. Powód – na pierwszy, organizowany przez Rajd Katyński przyjechało pięć razy więcej uczestników niż zadeklarował organizator.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA