Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
2.4

3 lata gwarancji na silnik bez limitu kilometrów!

Jeśli kupiłeś "125" Rometa, za żadne skarby nie wyrzucaj dowodu zakupu i koniecznie serwisuj swój motocykl w ASO. Nagrodą za dobre zachowanie będzie przedłużenie gwarancji na silnik o dodatkowe 12 miesięcy i to bez limitu kilometrów!

Każdy kto do dnia 31.12.2016 kupi motocykl Romet Motors otrzyma 3-letnią gwarancję na jednostkę napędową bez limitu kilometrów!  Wystarczy serwisować pojazd w ASO zgodnie z tabelą przeglądów zamieszczoną w instrukcji obsługi oraz posiadać oryginalny dowód zakupu z czytelną datą zakupu. Jako motocykl traktowane są jednoślady o pojemności silnika powyżej 51cm3. Rozszerzona gwarancja obejmuje również skutery. Z promocji wyłączone są jedynie pojazdy użytkowane w ramach działalności gospodarczej.

Pełną ofertę motocykli i skuterów znajdziesz na stronie www.romet.pl.

Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij