[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

3 lata gwarancji na silnik bez limitu kilometrów!

Jeśli kupiłeś "125" Rometa, za żadne skarby nie wyrzucaj dowodu zakupu i koniecznie serwisuj swój motocykl w ASO. Nagrodą za dobre zachowanie będzie przedłużenie gwarancji na silnik o dodatkowe 12 miesięcy i to bez limitu kilometrów!

Każdy kto do dnia 31.12.2016 kupi motocykl Romet Motors otrzyma 3-letnią gwarancję na jednostkę napędową bez limitu kilometrów!  Wystarczy serwisować pojazd w ASO zgodnie z tabelą przeglądów zamieszczoną w instrukcji obsługi oraz posiadać oryginalny dowód zakupu z czytelną datą zakupu. Jako motocykl traktowane są jednoślady o pojemności silnika powyżej 51cm3. Rozszerzona gwarancja obejmuje również skutery. Z promocji wyłączone są jedynie pojazdy użytkowane w ramach działalności gospodarczej.

Pełną ofertę motocykli i skuterów znajdziesz na stronie www.romet.pl.

Zobacz również:
W ubiegły weekend (14-15 marca 2020), podczas zlotu Daytona Bike Week 2020, motocykl New Jork-Rzeszów zbudowany przez polską firmę Game Over Cycles zdobył pierwsze miejsce w kategorii "Over 1000 cc Custom", w konkursie Rat’s Hole Custom Bike Show. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA