Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
2.0

30 lat serii K i jubileuszowy K1300S

Już prawie 30 lat minęło od kiedy z taśmy produkcyjnej zjechało pierwsze BMW serii K. Było to K100 - pierwsze 4-cylindrowe BMW chłodzone cieczą.

Z tej okazji BMW przygotowuje się do świętowania 30 rocznicy tej popularnej serii. Na początek już podczas targów EICMA w Mediolanie BMW zaprezentuje specjalną edycję dobrze znanego i chyba już nieco opatrzonego BMW K 1300S.

K 1300S w wersji "30-Jahre K-Modelle" jest wyposażony przede wszystkim w specjalny pakiet bezpieczeństwa - regulację zawieszenia ESA II, kontrola trakcji ASC, system pilnujący ciśnienia w oponach RDC, ABS i quickshifter HP. Do tego dochodzi jeszcze pięknie brzmiący wydech Akrapovica. A o wygodę zadbają grzane manetki i komputer pokładowy. Wersja jubileuszowa będzie występować w malowaniu biało-czarno-czerwonym (Alpine white/Sapphire black/Racing Red) z przyciemnianą szybą. Ceny nie są jeszcze znane.
zobacz galerię

Zobacz również:
Paweł Szkopek uniknął poważniejszej kontuzji w groźnie wyglądającym wypadku podczas niedzielnego wyścigu motocyklowych mistrzostw świata World Superbike na amerykańskim torze Laguna Seca. Już w najbliższy weekend Polak zmierzy się w Czechach w kolejnych zmaganiach.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij