[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

308 000 Harleyów do serwisu

To chyba największa akcja serwisowa w historii rynku motocyklowego. 308 000 motocykli klasy Touring i Trike, również z serii CVO ma trafić na naprawę serwisową. ćwierć miliona to motocykle sprzedane w USA a pozostałe 58 000 w innych krajach.

Na awarię narażone jest połączenie światła stop z tylnym hamulcem a także sam hamulec. Z powodu przegrzewającej się osłony wydechu stopić się może włącznik światła stop, a płyn hamulcowy w tylnej pompie może się zagotować co doprowadzi do awarii hamulca.

Akcja dotyczy modeli wyprodukowanych między 6 czerwca 2008 roku, a 16 września 2011. Firma Harley Davidson zapowiedziała, że będzie się kontaktować z właścicielami felernych egzemplarzy i kierować ich do serwisu.

Zobacz również:
Pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 wywróciła do góry nogami życie ludzi na całym globie. Nic więc dziwnego, że dotyczy to również motocyklistów - odwołano mnóstwo imprez (np. targi), a wielu z nas zadaje sobie pytanie co dalej - czy można jeździć, jak się uchronić? Poniżej kilka podpowiedzi na ten temat.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA