[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

308 000 Harleyów do serwisu

To chyba największa akcja serwisowa w historii rynku motocyklowego. 308 000 motocykli klasy Touring i Trike, również z serii CVO ma trafić na naprawę serwisową. ćwierć miliona to motocykle sprzedane w USA a pozostałe 58 000 w innych krajach.

Na awarię narażone jest połączenie światła stop z tylnym hamulcem a także sam hamulec. Z powodu przegrzewającej się osłony wydechu stopić się może włącznik światła stop, a płyn hamulcowy w tylnej pompie może się zagotować co doprowadzi do awarii hamulca.

REKLAMA

Akcja dotyczy modeli wyprodukowanych między 6 czerwca 2008 roku, a 16 września 2011. Firma Harley Davidson zapowiedziała, że będzie się kontaktować z właścicielami felernych egzemplarzy i kierować ich do serwisu.

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij