4 gry dla motocyklistów

Za oknem leje? Zamiast motocyklowej kierownicy złap w ręce pada i klawiaturę. Nasze propozycje gier przeniosą Cię w wirtualny świat wyścigów, dzięki którym zapomnisz o kiepskiej pogodzie. 

ISLE OF MAN – RIDE ON THE EDGE

https://www.iomtt-thegame.com/

Tourist Trophy na wyspie Man, to najbardziej widowiskowy i niebezpieczny wyścig na świecie. Od początku startów zginęło w nim ponad 200 zawodników. Mimo to TT ma rzeszę fanów i co roku przyciąga na wyspę tłumy. Sama trasa TT jest dla zawodników niezwykle wymagająca. Prowadzi na normalnych drogach, gdzie widoczność jest ograniczona, a wyboje i krawężniki to normalka. "Jazda na krawędzi" to gra osadzona w klimacie Tourist Trophy. Jeśli kręcą Cię wyścigi uliczne, to koniecznie musisz ją mieć. Jej premierę zaplanowano na marzec (2018) i szczerze mówiać - nie możemy się doczekać! Zobacz zapowiedź:

 

DAKAR RALLY

http://www.dakarthegame.com/

W 1977 roku, podczas rajdu Abidżan-Nicea, francuski rajdowiec Thierry Sabine zgubił się na Saharze w Libii. Jego przeżycia zainspirowały go do stworzenia własnego rajdu, który nazwał Paryż-Dakar. W przeciągu 40. lat zyskał on miano najtrudniejszego na świecie, a wiele odcinków specjalnych przeszło do legendy. To właśnie historia rajdu Dakar, była inspiracją dla producentów gry "Dakar Rally". Jesteśmy ciekawi, czy będzie ona w stanie chociaż w małym stopniu oddać klimat tego wydarzenia? W zapowiedzi nie podoba nam się fizyka gry. Mamy wrażenie, że żaden z programistów w życiu nie widział z bliska motocykla. Data premiery nie została jeszcze podana, ale fani Dakaru pewnie już zacierają ręce. 

 

MONSTER ENERGY SUPER CROSS

https://supercrossthegame.com/

To kolejna wyścigówka, tym razem dla fanów motocrossu. Jeśli kręci Cię ciężki teren, piach, błoto i wysokie skoki, to koniecznie zobacz tą zapowiedź! Grafika jest całkiem przyzwoita, a realizm gry nie odstrasza. Sama rozgrywka pozwala na wybór między innymi zawodnika, maszyny, a także toru. Jeśli proponowane przez producenta trasy to dla Ciebie za mało, możesz też zaprojektować własny tor w opcji "edytor". Gra ma jeden minus - brakuje w niej widoku z pierwszej osoby, który mocno podkręca akcję.  
W sklepach gra pojawi się 13 lutego i będzie dostępna na: PC, PS4, XBOX One i na Nintento Switch. A oto i zapowiedź: 

 

MX VS ATV ALL OUT

https://mxvsatv.com/

To już siódma część serii MX VS ATV. Chciałbyś robić backflipy, double grapy czy whipy? Nie ma problemu! W "All out" możesz też rywalizować ze znajomymi, bo tryb "online" pozwala na połączenie się aż z 16 osobami. Do wyboru są tryby: Supercross, Nationals, Opencross, Freestyle i Waypoint. Oprócz motocykli możesz polatać też quadami i buggy. Jest tylko jedna zła informacja: gra w przeciwieństwie do poprzednich, jest dostępna tylko na PS4.

 

Zobacz również:
REKLAMA