[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

4 gry dla motocyklistów

Za oknem leje? Zamiast motocyklowej kierownicy złap w ręce pada i klawiaturę. Nasze propozycje gier przeniosą Cię w wirtualny świat wyścigów, dzięki którym zapomnisz o kiepskiej pogodzie. 

ISLE OF MAN – RIDE ON THE EDGE

https://www.iomtt-thegame.com/

Tourist Trophy na wyspie Man, to najbardziej widowiskowy i niebezpieczny wyścig na świecie. Od początku startów zginęło w nim ponad 200 zawodników. Mimo to TT ma rzeszę fanów i co roku przyciąga na wyspę tłumy. Sama trasa TT jest dla zawodników niezwykle wymagająca. Prowadzi na normalnych drogach, gdzie widoczność jest ograniczona, a wyboje i krawężniki to normalka. "Jazda na krawędzi" to gra osadzona w klimacie Tourist Trophy. Jeśli kręcą Cię wyścigi uliczne, to koniecznie musisz ją mieć. Jej premierę zaplanowano na marzec (2018) i szczerze mówiać - nie możemy się doczekać! Zobacz zapowiedź:

REKLAMA

 

DAKAR RALLY

http://www.dakarthegame.com/

W 1977 roku, podczas rajdu Abidżan-Nicea, francuski rajdowiec Thierry Sabine zgubił się na Saharze w Libii. Jego przeżycia zainspirowały go do stworzenia własnego rajdu, który nazwał Paryż-Dakar. W przeciągu 40. lat zyskał on miano najtrudniejszego na świecie, a wiele odcinków specjalnych przeszło do legendy. To właśnie historia rajdu Dakar, była inspiracją dla producentów gry "Dakar Rally". Jesteśmy ciekawi, czy będzie ona w stanie chociaż w małym stopniu oddać klimat tego wydarzenia? W zapowiedzi nie podoba nam się fizyka gry. Mamy wrażenie, że żaden z programistów w życiu nie widział z bliska motocykla. Data premiery nie została jeszcze podana, ale fani Dakaru pewnie już zacierają ręce. 

 

MONSTER ENERGY SUPER CROSS

https://supercrossthegame.com/

To kolejna wyścigówka, tym razem dla fanów motocrossu. Jeśli kręci Cię ciężki teren, piach, błoto i wysokie skoki, to koniecznie zobacz tą zapowiedź! Grafika jest całkiem przyzwoita, a realizm gry nie odstrasza. Sama rozgrywka pozwala na wybór między innymi zawodnika, maszyny, a także toru. Jeśli proponowane przez producenta trasy to dla Ciebie za mało, możesz też zaprojektować własny tor w opcji "edytor". Gra ma jeden minus - brakuje w niej widoku z pierwszej osoby, który mocno podkręca akcję.  
W sklepach gra pojawi się 13 lutego i będzie dostępna na: PC, PS4, XBOX One i na Nintento Switch. A oto i zapowiedź: 

 

MX VS ATV ALL OUT

https://mxvsatv.com/

To już siódma część serii MX VS ATV. Chciałbyś robić backflipy, double grapy czy whipy? Nie ma problemu! W "All out" możesz też rywalizować ze znajomymi, bo tryb "online" pozwala na połączenie się aż z 16 osobami. Do wyboru są tryby: Supercross, Nationals, Opencross, Freestyle i Waypoint. Oprócz motocykli możesz polatać też quadami i buggy. Jest tylko jedna zła informacja: gra w przeciwieństwie do poprzednich, jest dostępna tylko na PS4.

 

zobacz galerię

Zobacz również:
Nie, Chris Pfeiffer nie zmienia dyscypliny. Po prostu chciał sprawdzić jak to jest na torze bobslejowym. A że nie zna się na tym kompletnie, pozostał przy motocyklu - oczywiście BMW, tylko że tym razem jest to G450X.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij