[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ

48-cylindrowy motocykl na sprzedaż

Simon Whitelock nie jest żadnym inżynierem. Zbudował jednak motocykl napędzany 48-cylindrowym dwusuwowym silnikiem (na dodatek z silniczkiem startującym) o pojemności 4200 cm3. Teraz motocykl ten wystawiony został na sprzedaż.

Podobno konstrukcja jeździ, jednak księżniczkę i pół królestwa temu, który opanuje tą ważącą grubo ponad tonę stertę żelastwa na kołach:) Do budowy tego monstrum wykorzystano aparaty zapłonowe z Jaguara E-Type, skrzynia biegów to daleka kuzynka tej z motocykla BMW, a silniki wydarto z Kawasaki KH250. Budowa trwała kilka lat i ogrom pracy. Dziś ten motocykl jest na sprzedaż więc jeśli masz gdzieś pomiędzy drobniakami w portfelu pół miliona funtów czyli około 2,5 miliona zł to możesz stać się szczęśliwym posiadaczem tego motocykla.

Aukcja na portalu aukcyjnym eBay TUTAJ

Zobacz również:
Yamaha ogłasza akcję promocyjną na jeden z najbardziej rewolucyjnych pojazdów w historii firmy. Do końca kwietnia każdy kto zdecyduje się na zakup trójkołowego Nikena otrzyma wraz z nim ciekawy pakiet korzyści.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij