4Cyl - Custom Orlando Blooma na bazie BMW S 1000 R

Orlando Bloom - hollywódzki aktor znany z superprodukcji Władca Pierścieni i Hobbit, jest motocyklistą z krwi i kości. A że stać go też na ciekawe przeróbki to... Klikaj tu i dowiedz się na jakim rumaku jeździ Legolas.

Choć wśród aktorów z Hollywood za najbardziej motocyklowych uznaje się chyba Toma Cruise'a i Keanu Reeves'a, mało kto wie, że Orlando Bloom też ma swoją kolekcję i też lubi polatać - niekoniecznie przepisowo, na dwóch kołach. Całkiem niedawno "Legolas" z filmowych mega-hitów Hobbit i Władca Pierścieni zlecił swojemu kumplowi z warsztatu Deus Ex Machina przerobienie BMW S 1000 R. Michael "Woolie" Woolaway wziął się więc do roboty i z nowoczesnego bike'a wyrosła krzyżówka klasycznego R-nineT z piekielnie mocnym silnikiem od S 1000 R. Zastanawiamy się tylko czym kierował się Bloom przy projektowaniu tego motocykla. Ciekawe czy R-nineT wydawał mu się po prostu zbyt przestarzały technologicznie, a może za wolny? Z Drugiej strony tego nie brakowało zwykłemu S 1000 R. Może ten znów wyglądał zbyt "plastikowo"? W każdym razie efekt pracy Woollie'go możecie zobaczyć powyżej (zdjęcia) i poniżej (video).

Choć Deus Ex Machina zwykle tworzy piękne motocykle - osobiście nie jestem fanem tego motocykla. nic tu do mnie nie trafia - połączenie piekielnie mocnego silnika z klasyczną stylistyką, aluminiowa rama i pokraczna lampa - wyszedł z tego jakiś dziwny potworek. I do tego ta idiotyczna nazwa: 4CYL. A co wy o tym sądzicie?

Zobacz również:
REKLAMA