4RIDE - silna polska marka, bogata oferta części i akcesoriów

4RIDE to rosnąca polska marka części zamiennych do motocykli, oraz pojazdów ATV i UTV, dla której kluczowymi wartościami jest jakość, niezawodność i przystępna cena. Czyżby recepta na sukces?

4RIDE odpowiada na potrzeby rynku

4RIDE to: akumulatory suchoładowane, żelowe i litowo-jonowe, uszczelki, dźwignie sprzęgła i hamulca, uszczelniacze, zestawy naprawcze, sprzęgła, tarcze hamulcowe, akcesoria podróżne, linki sprzęgła i gazu, elementy do naprawy gaźników i wiele innych.

Dzięki najnowszym produktom, marka części zamiennych 4RIDE należąca do Inter Cars SA, staje się coraz bardziej popularna. To zupełnie nowa jakość na rynku marek własnych. Oferta produktów i części zamiennych do wszystkich motocykli szybko się rozrasta, a jakość oferowana przez produkty 4RIDE spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów dorównując, a nawet przewyższając tę oferowaną przez konkurencję.

Najlepszym przykładem są akumulatory. W odpowiedzi na wprowadzenie przez Unię Europejską nowych zasad sprzedaży akumulatorów suchoładowanych (regulacje dotyczące obrotu elektrolitem) na początku roku (Nowe zasady sprzedaży baterii suchoładowanych) i utrudnienia z tym związane, głównie w przypadku sprzedaży internetowej, w gamie produktowej 4RIDE pojawiły się akumulatory żelowe oraz litowo-jonowe (bezobsługowe). Baterie te prezentują jakość konkurencyjną dla produktów znanych od lat i popularnych wśród polskich użytkowników marek akumulatorów, a przede wszystkim spełniają wymagania motocyklistów.

4RIDE4RIDE

 

Polska marka – niemieckie elementy

Najnowsze baterie żelowe 4RIDE to przede wszystkim wysokiej jakości podzespoły i porządna jakość wykonania. Po pierwsze są to akumulatory, w których zastosowano żel produkowany w jednej z niemieckich fabryk wyspecjalizowanych w tej dziedzinie. Kolejnym atutem jest to, że akumulatory 4RIDE w technologii żelowej oraz litowo-jonowej powstają w fabryce renomowanego producenta Dynavolt. Bez wątpienia jest to jeden ze światowych liderów w tej dziedzinie motoryzacji.

Marka Dynavolt obecna jest w ponad 100 krajach, a dla wielu motocyklistów jej rozpoznawalność podniosła obecność w Moto GP, jako jednego ze sponsorów zespołów w kategorii Moto2. Akumulatory były pierwszą linią produktową, od których marka 4RIDE rozpoczęła swoją działalność na rynku motocyklowym. Obecnie równie ważnymi pozycjami w ofercie producenta są także tarcze sprzęgła, tarcze hamulcowe oraz końcówki drążków kierowniczych do pojazdów ATV/UTV.

4RIDE4RIDE

4RIDE - wysoka jakość w przystępnej cenie

 Łącznie pod marką 4 RIDE oferujemy ponad 4000 produktów do wszystkich jednośladów i pojazdów UTV/ATV.

Produkty 4RIDE to dowód na to, że polska marka nie tylko może być tańsza niż bardziej znana konkurencja, ale równie dobra, lub nawet lepsza jakościowo. Jako polska marka, 4RIDE współpracuje nie tylko z producentami zagranicznymi, ale też krajowymi. Za jakość akumulatorów odpowiada m.in. wspomniany wcześniej Dynavolt, półosie do pojazdów ATV/UTV uszczelniacze, a drobne elementy naprawcze do wszystkich rodzajów jednośladów pochodzą od bezkonkurencyjnej w tej dziedzinie marki All Balls. To firmy uznawane na rynku za segment premium, dlatego produkty z gamy 4RIDE powstają również z najlepszych dostępnych komponentów. Zaś produkowane w Polsce końcówki drążków kierowniczych do pojazdów ATV są nowością na sezon 2021 w bogatej ofercie 4RIDE.

 

Pełną ofertę produktów 4RIDE znajdziesz na stronie imready.eu oraz w sprytnej wyszukiwarce Partsfinder 2.0.

4RIDE4RIDE

 

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ