Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

500 dni na motocyklu w 9 minut

Alex Chacón traskę z Alaski do Argentyny pokonał w ciągu 500 dni. Na licznikuj ego motocykla przybyło ponad 128 000 km. Zapraszamy na film!

Alex Chacon - 500 dni na motocyklu w 9 minut.

Filmik to mieszanka nagrań z wyprawy (22 kraje!) oprawiona świetną ścieżką dźwiękową w której nie brakuje humoru. Trasy i widoki zapierają dech w piersiach. Nie będziesz żałował tych 10 minut.

Alex ma także hit na swoim koncie (ponad 12 000 000 wyświetleń), który wygrał głosowanie na „The Most Epic Selfie Of 2014” roku CBS News oraz jest trzecim najczęściej wyszukiwanym selfie według Google Zeitgeist.


Alex Chacón jest amerykańskim podróżnikiem, który przejechał dotąd ponad 150 000 mil, odwiedził 34 kraje na 4 kontynentach. I widać, że jeszcze nie ma dosyć. Alex połączył pasję z akcjami charytatywnymi, poruszając przy tym problemy współczesnego świata. Więcej o nim i jego wyprawach znajdziesz na www.expeditionsouth.com

 

zobacz galerię

Zobacz również:
Zastanawiasz się, czy warto pojawić się w Poznaniu? Nie marnuj więcej czasu, wsiadaj motocykl i korzystając z ładnej pogody przyjeżdżaj na do hal międzynarodowych targów motoryzacyjnych na ulicy Głogowskiej. Na zachętę nasza krótka relacja. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ