[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

500+ od BMW Motorrad

Taka okazja nie zdarza się zbyt często, lepiej wiec jej nie przegapić. Do końca sierpnia kaski BMW System 7 Carbon we wszystkich malowaniach kupisz o 500 zł taniej.

BMW to nie tylko motocykle i skutery, ale i szeroka gama akcesoriów niezbędnych motocykliście. Jednym z nich jest uniwersalny kask modułowy BMW System 7 Carbon, który za sprawą zdejmowanej części szczękowej łączy w sobie cechy kasku szczękowego z kaskiem otwartym typu jet. Zmiana konfiguracji trwa kilkanaście sekund, a do jej dokonania nie potrzebne są narzędzia - wystarczy wciśnięcie dwóch przycisków i gotowe.  

Oferowana w dwóch rozmiarach skorupa kasku wykonana jest w całości z włókna węglowego, co sprawia, że jest nie tylko bardzo lekka i sztywna ale i dobrze absorbuje uderzenia.

Dzięki dopracowanej formie kask cechuje świetna aeroakustyka. Jest wyposażony w duży, skuteczny spoiler, odporną na zarysowania szybę z seryjnym antifogiem oraz skuteczną wentylację.

 

 

Za sprawą przemyślanego systemu mocowania szczęki (mimośrodowym zawiasem), obsługa jest bardzo prosta. Wystarczy nacisnąć dwa przyciski by odczepić szczękę wraz z mocowaniem szyby oraz szybą. Przed słońcem - a po odpięciu szczęki także i przed wiatrem - chroni użytkownika wysuwana blenda przeciwsłoneczna, a o termiczny komfort dba wydajna, czterokanałowa wentylacja.

Wnętrze skorupy kasku wypełnia wielosegmentowa wkładka EPS pokryta przyjemną w dotyku, antybakteryjną, wypinaną wyściółką z Alcantary i Coolmax'u. Kask wyposażony jest w deflektor brody, oferowane w różnych grubościach wypinane chickpady oraz kołnierz.

Na kilka słów zasługuje też charakterystyczny dla BMW system pasków mocujących (paski karkowe zintegrowane z paskiem pod brodą) zapewniający właściwe ulokowanie kasku na głowie i zapobiegający jego zerwaniu w razie wypadku.

 

 

Co bardzo istotne, BMW System 7 Carbon ma homologację w obu konfiguracjach - zarówno jako szczękowiec jak i jako kask otwarty. W obu zapewnia nie tylko wysoki komfort, ale i wysoki poziom bezpieczeństwa. Nie bez znaczenia jest też jego wygląd - BMW System 7 Carbon jest ładny i ma prawo się podobać.

Poza tym jest lekki - waży około 1580 g (zasługa carbonu) ma homologację ECE 22-05 i oferowany jest w rozmiarach 52/53- 64/65. Jest też przystosowany do montażu dedykowanego interkomu BMW Motorrad.

Dostępny we wszystkich malowaniach kask do końca sierpnia oferowany jest ze zniżką w wysokości 500 zł.

Więcej szczegółów w autoryzowanych salonach BMW Motorrad oraz na stronie bmw-motorrad.pl

 

 

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij