500+ od BMW Motorrad

Taka okazja nie zdarza się zbyt często, lepiej wiec jej nie przegapić. Do końca sierpnia kaski BMW System 7 Carbon we wszystkich malowaniach kupisz o 500 zł taniej.

BMW to nie tylko motocykle i skutery, ale i szeroka gama akcesoriów niezbędnych motocykliście. Jednym z nich jest uniwersalny kask modułowy BMW System 7 Carbon, który za sprawą zdejmowanej części szczękowej łączy w sobie cechy kasku szczękowego z kaskiem otwartym typu jet. Zmiana konfiguracji trwa kilkanaście sekund, a do jej dokonania nie potrzebne są narzędzia - wystarczy wciśnięcie dwóch przycisków i gotowe.  

Oferowana w dwóch rozmiarach skorupa kasku wykonana jest w całości z włókna węglowego, co sprawia, że jest nie tylko bardzo lekka i sztywna ale i dobrze absorbuje uderzenia.

Dzięki dopracowanej formie kask cechuje świetna aeroakustyka. Jest wyposażony w duży, skuteczny spoiler, odporną na zarysowania szybę z seryjnym antifogiem oraz skuteczną wentylację.

 

Motor Presse Polska
Motor Presse Polska

 

Za sprawą przemyślanego systemu mocowania szczęki (mimośrodowym zawiasem), obsługa jest bardzo prosta. Wystarczy nacisnąć dwa przyciski by odczepić szczękę wraz z mocowaniem szyby oraz szybą. Przed słońcem - a po odpięciu szczęki także i przed wiatrem - chroni użytkownika wysuwana blenda przeciwsłoneczna, a o termiczny komfort dba wydajna, czterokanałowa wentylacja.

Wnętrze skorupy kasku wypełnia wielosegmentowa wkładka EPS pokryta przyjemną w dotyku, antybakteryjną, wypinaną wyściółką z Alcantary i Coolmax'u. Kask wyposażony jest w deflektor brody, oferowane w różnych grubościach wypinane chickpady oraz kołnierz.

Na kilka słów zasługuje też charakterystyczny dla BMW system pasków mocujących (paski karkowe zintegrowane z paskiem pod brodą) zapewniający właściwe ulokowanie kasku na głowie i zapobiegający jego zerwaniu w razie wypadku.

Motor Presse Polska
Motor Presse Polska

 

 

Co bardzo istotne, BMW System 7 Carbon ma homologację w obu konfiguracjach - zarówno jako szczękowiec jak i jako kask otwarty. W obu zapewnia nie tylko wysoki komfort, ale i wysoki poziom bezpieczeństwa. Nie bez znaczenia jest też jego wygląd - BMW System 7 Carbon jest ładny i ma prawo się podobać.

Poza tym jest lekki - waży około 1580 g (zasługa carbonu) ma homologację ECE 22-05 i oferowany jest w rozmiarach 52/53- 64/65. Jest też przystosowany do montażu dedykowanego interkomu BMW Motorrad.

Dostępny we wszystkich malowaniach kask do końca sierpnia oferowany jest ze zniżką w wysokości 500 zł.

Więcej szczegółów w autoryzowanych salonach BMW Motorrad oraz na stronie bmw-motorrad.pl

 

Motor Presse Polska
Motor Presse Polska

 

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA