500tki Hondy wracają na salony

Razem z nadchodzącą wiosną, do autoryzowanych salonów Hondy w Polsce, przyjechały pierwsze dostawy nowych, długo oczekiwanych motocykli klasy pięćset – CB500F i CBR500R.

Łatwe w prowadzeniu z typowym wysokoobrotowym, motocyklowym silnikiem oferują niemałą dawkę emocji oraz niezwykłą praktyczność. Modele korzystają z takiego samego silnika i ramy. Każdy ma jednak swój własny charakter, inną pozycję za kierownicą i stylistykę. Dzięki uniwersalnemu zastosowaniu: od codziennej jazdy, przez turystykę, aż po sport mają na celu dostarczać radość z jazdy w każdej sytuacji. CBR500R będzie kosztować 25 900 zł, a CB500F 24 700 zł.

Chcesz się dowiedzieć więcej? Wal śmiało do salonów Hondy, gdzie już teraz istnieje możliwość poznania osobiście nowych wcieleń klasy pięćset.

zobacz galerię

Zobacz również:
Tribute Pro i Urban Motard to dwa nowe modele Ducati Scramblera, zaprezentowane w ramach Ducati World Premiere. Pierwszy z nich jest hołdem złożonym legendarnemu silnikowi, drugi – reprezentantem coraz popularniejszego segmentu miejskich adventure.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA