Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

500tki Hondy wracają na salony

Razem z nadchodzącą wiosną, do autoryzowanych salonów Hondy w Polsce, przyjechały pierwsze dostawy nowych, długo oczekiwanych motocykli klasy pięćset – CB500F i CBR500R.

Łatwe w prowadzeniu z typowym wysokoobrotowym, motocyklowym silnikiem oferują niemałą dawkę emocji oraz niezwykłą praktyczność. Modele korzystają z takiego samego silnika i ramy. Każdy ma jednak swój własny charakter, inną pozycję za kierownicą i stylistykę. Dzięki uniwersalnemu zastosowaniu: od codziennej jazdy, przez turystykę, aż po sport mają na celu dostarczać radość z jazdy w każdej sytuacji. CBR500R będzie kosztować 25 900 zł, a CB500F 24 700 zł.

Chcesz się dowiedzieć więcej? Wal śmiało do salonów Hondy, gdzie już teraz istnieje możliwość poznania osobiście nowych wcieleń klasy pięćset.

zobacz galerię

Zobacz również:
Paweł Szkopek uniknął poważniejszej kontuzji w groźnie wyglądającym wypadku podczas niedzielnego wyścigu motocyklowych mistrzostw świata World Superbike na amerykańskim torze Laguna Seca. Już w najbliższy weekend Polak zmierzy się w Czechach w kolejnych zmaganiach.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ