Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

64 Pogoń za lisem

40 - kilometrowa trasa, kręte leśne ścieżki pełne trudności i niespodzianki dla startujących to scenariusz najbliżej Pogoni za Lisem. Tegoroczna, 64 edycja Pogoni będzie mieć miejsce 6 listopada br. w miejscowości Romanówka koło Siemiatycz.

Pogoń za Lisem to doskonała zabawa dla użytkowników motocykli, skuterów oraz quadów, gdzie głównym bohaterem imprezy i sprawcą zamieszania będzie tytułowy lis. Tradycyjnie należy spodziewać się wszelkich utrudnień, pułapek i forteli z jego strony. A w roli lisa wystąpi po raz kolejny Tomasz Kędzior – wielokrotny Mistrz Polski w klasie Superbike.

Trasę pogoni lis wyznaczy w dniu imprezy, a także ujawni kolor farby, którą będzie znakowana trasa oraz ilość i oznaczenie Punktów Kontrolnych, w których należy uzyskać potwierdzenie przejazdu. Trudność w odnalezieniu oznaczeń polega na tym, że są one umieszczone za każdym skrzyżowaniem leśnych dróg i ścieżek. Stąd przed każdym skrzyżowaniem pretendent do złapania lisa ma 4 drogi do wyboru…

Zwycięzcą zostanie ten, który jako pierwszy zjawi się na mecie, z wypełnioną pieczątkami w każdym Punkcie Kontrolnym, Kartą Drogową. Szczęśliwy zwycięzca otrzyma kitę lisa, dodatkowo rozdane zostaną nagrody w wielu innych kategoriach.

Więcej informacji:
Krzysztof Gawroński
tel.: 22 632 81 49, e-mail:gawron@ak-rzemieslnik.pl


Zobacz również:
Zastanawiasz się, czy warto pojawić się w Poznaniu? Nie marnuj więcej czasu, wsiadaj motocykl i korzystając z ładnej pogody przyjeżdżaj na do hal międzynarodowych targów motoryzacyjnych na ulicy Głogowskiej. Na zachętę nasza krótka relacja. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij