[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

72 zęby w warsztacie

Rękojeść z grzechotką to podstawa każdego warsztatu mechaniki pojazdowej. Ze względu na dużą ilość zastosowań profesjonalni producenci oferują szeroki wachlarz narzędzi tego rodzaju. Po raz kolejny swoją ofertę rękojeści rozszerzyła także marka NEO, przedstawiając nową „grzechotkę” o rozmiarze ¼”.

Nowa rękojeść z grzechotką NEO o rozmiarze ¼” jest przystosowana do pracy zarówno z nasadkami, jak i z końcówkami wkrętakowymi. Narzędzie zostało wyprodukowane zgodnie z normą DIN 3122. Korpus rękojeści wykonano z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej (CrV). Uchwyt został pokryty dwumateriałową powłoką. Wewnętrzna część została wykonana z twardego, odpornego materiału, a zewnętrzna z miękkiego tworzywa. Pozwala to na zachowanie odpowiedniej trwałości narzędzia oraz sprawia, że praca nim jest wygodniejsza. Grzechotka została wyposażona w precyzyjny, 72-zębowy mechanizm zapadkowy, który pozwala na dokładną pracę, nawet w przypadku niewielkich elementów. Mechanizm grzechotki wykonano ze stali chromowo-molibdenowej (CrMo)  o wysokiej trwałości. Zastosowanie tego stopu w najbardziej narażonym na uszkodzenie i zużycie elemencie narzędzia znacząco podnosi jego wytrzymałość. Nowa grzechotka, tak jak wszystkie narzędzia mechaniczne w ofercie NEO, została objęta 25-letnim okresem gwarancyjnym.
Więcej informacji na temat nowej rękojeści z grzechotką oraz pozostałych narzędziach marki NEO można znaleźć na stronie www.neo-tools.com.

 

REKLAMA
Zobacz również:
Tylko w kwietniu u dealerów Bajaja przy zakupie Dominara 400 otrzymasz w prezencie kask i kurtkę motocyklową lub stelaże do kufrów.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij