A Ty wiesz dlaczego jeździsz? Zobacz „Co nas kręci”

Są takie dni kiedy masz doła, szukasz inspiracji, chcesz zobaczyć coś pięknego lub po prostu oderwać się od otaczającej rzeczywistości. Widziałeś już film, który to umożliwia?

Why we ride, kadry z filmu

 „Why we ride” bo o nim tu mowa, w polskim tłumaczeniu „Co nas kręci” to film dokumentalny o motocyklistach w reżyserii Bryana Carrolla.

Film składa się głównie z relacji i wspomnień motocyklistów. Są to mniej lub bardziej znane postacie w różnym wieku. Wszystkich łączy fakt, że kochają motocykle i są zgodni, że „jeśli tylko spróbujesz, nigdy tego nie porzucisz”. Dowiedz się m.in. dlaczego Keith Code- twórca California Superbike School  utworzył tą szkołę, jak zaczynał Jason DiSalva - zwycięzca Daytony, czy chociażby co do ścigania się skłoniło Kenniego Rogersa, trzykrotnego Mistrza Świata w kategorii MotoGP.

Film, oprócz podziwiania pięknych widoków, pozwoli ci utonąć w refleksji, czym dla ciebie jest jazda, bo nie wątpimy, że tak jak my, wielbisz motocykle, a  wieczorna prognoza pogody tylko cię dołuje.

Ten film (a nawet trailer) na pewno nie ułatwi rozłąki z jazdą, wręcz jesteśmy pewni, że po jego zobaczeniu jak najszybciej będziesz chciał pośmigać po winklach i dostarczyć organizmowi konkretnej dawki adrenaliny.

Zobacz również:
REKLAMA