[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
3.0

A może motocross nad morzem?

W dniach 9 i 10 czerwca motocrossowe Mistrzostwa Polski Orlen MX MP 2018 zawitają nad Bałtyk. A konkretnie do Borkowa niedaleko Gdańska. Stworzony do widowiskowej jazdy tor oraz zawodnicy na poziomie to gwarancja dużych emocji.

Orlen MX MP 2018 - Gdańsk zapowiedź Orlen MX MP 2018 - Gdańsk zapowiedź

Gospodarzem trzeciej rundy Mistrzostw Polski Orlen MX MP będzie Gdański Auto Moto Klub GAMK. Na torze w Borkowie kibice nigdy nie narzekali na brak emocji, a zawodnicy na złe przygotowanie toru. A to zapowiada widowiskową jazdę oraz zacięte pojedynki. Tym bardziej, że zapowiedziało się kilku ambitnych gości zza granicy.

Organizator gdańskiej rundy zadba również o dodatkowe atrakcje. Spokojnie na zawody możesz zabrać dzieciaki i żonę - nikt się nie będzie nudził. A w niedzielę odbędzie się sesja autografów, gdzie przybijesz piątkę, zdobędziesz autograf i pogadasz z najlepszymi ekspertami od motocrossu w naszym kraju.

REKLAMA

Pogoda jest już zamówiona, więc rezerwuj najbliższy weekend i przyjeżdżaj nad morze! W Borkowie nie ma miejsca na nudę. Do zobaczenia!

Harmonogram zawodów: https://pzm.pl/pliki/zg/samochody/harmonogram_mp_gdansk_2018_ok.pdf

zobacz galerię

Zobacz również:
Wstępny kalendarz wyścigów WSBK w sezonie 2019 został ustalony. Jedna runda wciąż jest wielką niewiadomą. Dwie wypadają - polscy fani nie będą zadowoleni...
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij