[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
3.0

A może motocross nad morzem?

W dniach 9 i 10 czerwca motocrossowe Mistrzostwa Polski Orlen MX MP 2018 zawitają nad Bałtyk. A konkretnie do Borkowa niedaleko Gdańska. Stworzony do widowiskowej jazdy tor oraz zawodnicy na poziomie to gwarancja dużych emocji.

Orlen MX MP 2018 - Gdańsk zapowiedź Orlen MX MP 2018 - Gdańsk zapowiedź

Gospodarzem trzeciej rundy Mistrzostw Polski Orlen MX MP będzie Gdański Auto Moto Klub GAMK. Na torze w Borkowie kibice nigdy nie narzekali na brak emocji, a zawodnicy na złe przygotowanie toru. A to zapowiada widowiskową jazdę oraz zacięte pojedynki. Tym bardziej, że zapowiedziało się kilku ambitnych gości zza granicy.

Organizator gdańskiej rundy zadba również o dodatkowe atrakcje. Spokojnie na zawody możesz zabrać dzieciaki i żonę - nikt się nie będzie nudził. A w niedzielę odbędzie się sesja autografów, gdzie przybijesz piątkę, zdobędziesz autograf i pogadasz z najlepszymi ekspertami od motocrossu w naszym kraju.

REKLAMA

Pogoda jest już zamówiona, więc rezerwuj najbliższy weekend i przyjeżdżaj nad morze! W Borkowie nie ma miejsca na nudę. Do zobaczenia!

Harmonogram zawodów: https://pzm.pl/pliki/zg/samochody/harmonogram_mp_gdansk_2018_ok.pdf

zobacz galerię

Zobacz również:
Kiedy świat sportów motocyklowych obiegła wiadomość o poważnej kontuzji Valentino Rossiego wielu kibiców zatrzęsło się nad dalszym losem wielkiego mistrza. Tymczasem Valentino po dwóch operacjach powoli wraca dozdrowia choć czeka go jeszcze daleka droga.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA