[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

REKLAMA

PODZIEL SIĘ


OCEŃ
3.0

A może motocross nad morzem?

W dniach 9 i 10 czerwca motocrossowe Mistrzostwa Polski Orlen MX MP 2018 zawitają nad Bałtyk. A konkretnie do Borkowa niedaleko Gdańska. Stworzony do widowiskowej jazdy tor oraz zawodnicy na poziomie to gwarancja dużych emocji.

Orlen MX MP 2018 - Gdańsk zapowiedź Orlen MX MP 2018 - Gdańsk zapowiedź

Gospodarzem trzeciej rundy Mistrzostw Polski Orlen MX MP będzie Gdański Auto Moto Klub GAMK. Na torze w Borkowie kibice nigdy nie narzekali na brak emocji, a zawodnicy na złe przygotowanie toru. A to zapowiada widowiskową jazdę oraz zacięte pojedynki. Tym bardziej, że zapowiedziało się kilku ambitnych gości zza granicy.

Organizator gdańskiej rundy zadba również o dodatkowe atrakcje. Spokojnie na zawody możesz zabrać dzieciaki i żonę - nikt się nie będzie nudził. A w niedzielę odbędzie się sesja autografów, gdzie przybijesz piątkę, zdobędziesz autograf i pogadasz z najlepszymi ekspertami od motocrossu w naszym kraju.

REKLAMA

Pogoda jest już zamówiona, więc rezerwuj najbliższy weekend i przyjeżdżaj nad morze! W Borkowie nie ma miejsca na nudę. Do zobaczenia!

Harmonogram zawodów: https://pzm.pl/pliki/zg/samochody/harmonogram_mp_gdansk_2018_ok.pdf

zobacz galerię

Zobacz również:
Sport Motor Klub „KRZENIÓW” kolejny raz jest organizatorem PUCHARU EUROPY ŚRODKOWEJ MACEC, MIĘDZYNARODOWYCH MISTRZOSTW POLSKI – PUCHAR PZM w motocyklowych Rajdach ENDURO. Zawody odbędą się 7 i 8 sierpnia 2010 roku.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij