Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

A może, weekend na torze?

Chcesz sprawdzić się na torze, wpadaj na Pixers Ring.

Niedaleko miejscowości Krzywa na Dolnym Śląsku otwarty został nowy tor Pixers Ring.  Znajduje się on 100 kilometrów od Wrocławia, blisko autostrady A4, na głównej trasie Berlin-Wrocław. Tutaj w wybrane piątkowe lub sobotnie wieczory, od godziny 22:00 organizowane legalne wyścigi samochodowe.

Pixers Wars to propozycja dla miłośników szybkiej jazdy, którzy nie chcą narażać siebie i innych – mówi Maciej Białek z Pixers Ring. – Zapraszamy na nocne, legalne wyścigi, odbywające się w wybrane piątki i soboty, czyli dawkę kontrolowanej adrenaliny. Samochody ścigają się na bezpiecznym odcinku: trasie o długości 400 metrów i mają kolejne 300 metrów na wyhamowanie. Po dawce emocji radzimy nie wsiadać od razu za kółko, ale odpocząć w strefie chillout: porozmawiać o zawodach i posłuchać muzyki.

Oczywiście oprócz samochodów, na torze mile widziani są również motocykliści. Kalendarz imprez znajdziesz klikając w link, a informacje o open tracku są dostępne w tym linku

zobacz galerię

Zobacz również:
Paweł Szkopek uniknął poważniejszej kontuzji w groźnie wyglądającym wypadku podczas niedzielnego wyścigu motocyklowych mistrzostw świata World Superbike na amerykańskim torze Laguna Seca. Już w najbliższy weekend Polak zmierzy się w Czechach w kolejnych zmaganiach.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij