[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

A może, weekend na torze?

Chcesz sprawdzić się na torze, wpadaj na Pixers Ring.

Niedaleko miejscowości Krzywa na Dolnym Śląsku otwarty został nowy tor Pixers Ring.  Znajduje się on 100 kilometrów od Wrocławia, blisko autostrady A4, na głównej trasie Berlin-Wrocław. Tutaj w wybrane piątkowe lub sobotnie wieczory, od godziny 22:00 organizowane legalne wyścigi samochodowe.

Pixers Wars to propozycja dla miłośników szybkiej jazdy, którzy nie chcą narażać siebie i innych – mówi Maciej Białek z Pixers Ring. – Zapraszamy na nocne, legalne wyścigi, odbywające się w wybrane piątki i soboty, czyli dawkę kontrolowanej adrenaliny. Samochody ścigają się na bezpiecznym odcinku: trasie o długości 400 metrów i mają kolejne 300 metrów na wyhamowanie. Po dawce emocji radzimy nie wsiadać od razu za kółko, ale odpocząć w strefie chillout: porozmawiać o zawodach i posłuchać muzyki.

REKLAMA

Oczywiście oprócz samochodów, na torze mile widziani są również motocykliści. Kalendarz imprez znajdziesz klikając w link, a informacje o open tracku są dostępne w tym linku

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij