[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

AC Schnitzer BMW F 800 R

Ac Schnitzer to nadworny tuner samochodów i motocykli BMW. Tym razem ci zawodowcy wzięli na warsztat model F 800 R. Efekt? zobaczcie sami.

Zmiany wprowadzone przez AC Schnitzera objęły zawieszenia - tylny w pełni regulowany zawias AC Schnitzer/WP i przedni wzmocniony widelec z nowymi, progresywnymi sprężynami; wydech - nowy STEALTH w czarnym macie i karbonowymi wykończeniami; kierownica - nowa kiera w stylu superbike, przedłużenia lusterek oraz regulowane klamki w kolorze Titanium z wytrzymałego aluminium, oraz filtry powietrza hi-flow, nowe owiewki i crashpady sygnowane logiem AC Schnitzer. Wszystko zostało zaprojektowane i wykonane przez niemieckiego giganta tuningowego. Całość wygląda efektownie, a dzięki zmianom w silniku w maszynie drzemie spory potencjał.
zobacz galerię

Zobacz również:
Honda Africa Twin to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych maszyn na świecie. W tym roku ten motocykl kończy 31 lat! Dzisiaj zadebiutowała nowa Afryka z silnikiem 1100! 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA