REKLAMA

AC Schnitzer K1300R, K1300S

Pisaliśmy ostatnio o BMW F800R zmodyfikowanym przez nadwornego tunera niemieckiej marki - AC Schnitzera. Niemiecki gigant tuningowy przedstawił również K1300R i K1300S. Oba modele objęły podobne modyfikacje.

Zarówno K1300S jak i K1300R zostały skonstruowane w niemal identyczny sposób. Pakiety tuningowe do obu motocykli obejmują tzw. "bellypan" czyli ospojlerowanie silnika, nakładkę na siedzenie pasażera, konwersję kierownicy w stylu Superbike, felgi ACS z kutego aluminium, wydech Stealth z tytanu lub kwasówki, oraz regulowane klamki sprzęgła i hamulca.
Oprócz tego R-ka ma miniowiewkę, a S-ka komplet naklejek w kolorze czarnego matu nadający temu sprzętowi jeszcze bardziej sportowy charakterek (nie, nie dodają KM;)). Do obu motocykli można oczywiście dobrać dodatki w postaci przedłużeń lusterek lub crashpadów z logo AC Schnitzer montowanych nie tylko na silniku, ale również na obudowie wału Kardana tak aby chroniły napęd przed uszkodzeniem podczas upadku.

REKLAMA

REKLAMA

Zobacz również:
Mocne, nowoczesne motocykle o klasycznych kształtach nadal cieszą się sporym zainteresowaniem motocyklistów w całej Europie. Nic dziwnego, że BMW wciąż rozwija swoją linię Heritage. Ilość wersji i modeli motocykli bazujących na R nineT niejednego zaskoczy.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (3)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA