[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Ace Cafe Street Triple

Ace Cafe to legendarna już londyńska knajpa motocyklowa znana na całym świecie. To miejsce spotkań klubów motocyklowych i motocyklistów z całego świata zostało ponownie otwarte w 2001 roku po zamknięciu w 1969 roku.

Aby uczcić 10 rocznicę ponownego otwarcia brytyjski tuner motocyklowy Jack Lilley przygotował serię 10 cafe racerów zbudowanych na Triumphie Street Triple'u, a w zasadzie 10 Street Triple'ów z akcentami a'la cafe racer.

Zmienione zostały: kierownica - clip-on zamiast normalnego prostego steru, wydechy Arrow'a w oplocie z taśmy termoodpornej, lampa zmieniona na 7-calową pojedynczą, sety podnóżków, lusterka, klamki i zbiorniki płynu. Dodano też quickshifter, crash-pady i rolki na widelcu i wahaczu. No i oczywiście specjalne malowanie. Każdy motocykl ma swój indywidualny numer i kosztuje 12 999 funtów. Zdania są podzielone i wielu brytyjskim motocyklistom specjalna edycja kompletnie nie przypadła do gustu. Inni zaś nie mogą wyjść z podziwu. Nam się podoba choć dodalibyśmy od siebie parę drobiazgów. Np. szprychowane koła, wysoki zadupek, lusterka w końcówkach kiery, i oczywiście własne nazwisko na dowodzie rejestracyjnym...

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij