Ace Cafe Street Triple

Ace Cafe to legendarna już londyńska knajpa motocyklowa znana na całym świecie. To miejsce spotkań klubów motocyklowych i motocyklistów z całego świata zostało ponownie otwarte w 2001 roku po zamknięciu w 1969 roku.

Aby uczcić 10 rocznicę ponownego otwarcia brytyjski tuner motocyklowy Jack Lilley przygotował serię 10 cafe racerów zbudowanych na Triumphie Street Triple'u, a w zasadzie 10 Street Triple'ów z akcentami a'la cafe racer.

Zmienione zostały: kierownica - clip-on zamiast normalnego prostego steru, wydechy Arrow'a w oplocie z taśmy termoodpornej, lampa zmieniona na 7-calową pojedynczą, sety podnóżków, lusterka, klamki i zbiorniki płynu. Dodano też quickshifter, crash-pady i rolki na widelcu i wahaczu. No i oczywiście specjalne malowanie. Każdy motocykl ma swój indywidualny numer i kosztuje 12 999 funtów. Zdania są podzielone i wielu brytyjskim motocyklistom specjalna edycja kompletnie nie przypadła do gustu. Inni zaś nie mogą wyjść z podziwu. Nam się podoba choć dodalibyśmy od siebie parę drobiazgów. Np. szprychowane koła, wysoki zadupek, lusterka w końcówkach kiery, i oczywiście własne nazwisko na dowodzie rejestracyjnym...

Zobacz również:
REKLAMA