[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
3.0

Akcja serwisowa Fireblade'a w USA

Honda ogłosiła akcję serwisową dotyczącą nowej CBR Fireblade i wersji SP. Czy akcja będzie też w Europie?

Honda CBR 1000 RR Fireblade SP i SP2 2017, premiera, Intermot 2016

Akcja serwisowa ogłoszona w Stanach Zjednoczonych dotyczy aż 2 443 sztuk Fireblade'a i Fireblade'a SP. Wszystkie te motocykle muszą wrócić do serwisów na kontrolę i ewentualną naprawę. Problemem w FireBlade'ach jest wlew paliwa, a właściwie szpara pomiędzy korkiem wlewu paliwa a zbiornikiem. Szczelina między nimi jest za duża, co może spowodować dostawanie się wody do zbiornika. Korki w USA będą wymieniane oczywiście za darmo, podobnie jak podzespoły na które mogła wpłynąć ta wada.

Nie wiadomo czy sprawa będzie dotyczyć też motocykli na Europejski rynek, ale jeśli sprawa dotyczy zbiornika i wlewu paliwa, przypuszczamy że również na starym kontynencie Fireblade będzie wymagał usunięcia tej wady. W Stanach akcja startuje 4 grudnia. Masz CBR 1000 Fireblade z rocznika 2017? Trzymaj rękę na pulsie.

REKLAMA

 

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij