[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Akcja serwisowa Kawasaki Z 900

Źródełka w USA podają, że ponad 2000 egzemplarzy Z 900 jest dotknięte wadą fabryczną i dlatego została ogłoszona akcja serwisowa.

Akcja serwisowa Kawasaki Z 900 Akcja serwisowa Kawasaki Z 900

Wada fabryczna dotyka uchwytu montażowego przegubu/ośki tylnego amortyzatora, który przy ekstremalnych dobiciach może ulec uszkodzeniu - otwór montażowy może się rozciągnąć i poluzować co może doprowadzić do nieprawidłowej pracy amortyzatora. Dlatego też Kawasaki USA ogłosiło akcję serwisową dotyczącą 2 383 sztuk modeli Z 900 z roczników 2017 i 2018 (które już są w sprzedaży) z serii ZR900AH, ZR900BH, ZR900BJ. Akcja pojawiła się na razie w USA, potwierdzają ją też pewne źródła w Indiach. W Europie jeszcze nic o niej nie wiadomo, ale być może pojawi się już niedługo. Trzymajcie rękę na pulsie.

Zobacz również:
Po czterech latach od premiery, najmniejsza z maszyn turystycznych Yamahy - Tracer 700 doczekał się liftingu. Zmiany nie są spektakularne choć ich suma daje zaskakujący wynik.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (4)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA