[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Akcja tanie akcesoria w Ducati

Masz Ducati? Nie czekaj do rozpoczęcia sezonu i już teraz rozejrzyj się za oryginalnymi akcesoriami. Możesz sporo zaoszczędzić.

Akcesoria Ducati Performance

Jeśli do końca marca zakupisz produkt z szerokiej gamy akcesoriów Ducati Performance, to drugi otrzymasz z rabatem nawet do 50%*. W ten sposób możesz przygotować swoje Ducati do jeszcze bardziej ekscytującej jazdy po torze, zwiększyć jego emocjonujące osiągi albo  podkreślić wyjątkową stylistykę maszyny. Nie zwlekaj, skorzystaj z promocji akcesoriów Ducati Performance i dostosuj motocykl do swoich oczekiwań.

Z pełną ofertą Akcesoriów Ducati Performance zapoznasz się u autoryzowanych dealerów - ich adresy znajdziesz na stronie ducatipolska.pl

 

 

*- drugi produkt z gamy akcesoriów, z ceną detaliczną równą bądź niższą pierwszemu.

zobacz galerię

Zobacz również:
Niektórzy lubią słuchać pracy silnika, inni wolą szum wiatru, ale w czasie wieczornej imprezy nikt nie pogardzi dobrą nutą. Ekipa BMW Motorrad postanowiła stworzyć dwie oficjalne playlisty na Spotify. Pomożecie wybrać utwory?
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA