[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
2.5

All for Freedom, Freedom for All

Takie wizyty nie zdarzają się często. Ostatnio salon Harleya-Davidsona Liberator w Warszawie odwiedziła ambasador USA w Polsce, Pani Georgette Mosbacher.

Celem odwiedzin wcale nie była oficjalna wizyta, lecz chęć przejażdżki kultową, amerykańską maszyną i poczucie emocji towarzyszących jeździe na Harleyu-Davidsonie, w myśl hasła bliskiego wszystkim Amerykanom – All for Freedom (Wszystko dla wolności).

Pani Ambasador została przyjęta przez załogę Liberatora oraz przedstawicieli warszawskiego klubu HOG (Harley Owners Group – ogólnoświatowy klub posiadaczy motocykli Harley). Po krótkim zwiedzeniu salonu rozpoczęły się przygotowania do jazdy, czyli wybór odpowiedniej odzieży i kasku.

REKLAMA

Po ustaleniu trasy z ochroną, Jan Kwilman zabrał Panią Ambasador na przejażdżkę motocyklem Harley-Davidson Road Glide. Motocykl udekorowany flagami - polską i amerykańską – przejechał ulicami Warszawy. Po powrocie uśmiechnięta Pani Ambasador wyraziła chęć kolejnej przejażdżki. Dalej i szybciej!

Jednocześnie Georgette Mosbacher ponownie zaprosiła do składania wniosków o wizy i odwiedzenie Stanów Zjednoczonych, aby w kolebce Harleya-Davidsona poznać piękno niezmierzonych przestrzeni i dróg, oraz amerykańskiego ducha wolności. Oczywiście na dwóch kołach…

 

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij