All for Freedom, Freedom for All

Takie wizyty nie zdarzają się często. Ostatnio salon Harleya-Davidsona Liberator w Warszawie odwiedziła ambasador USA w Polsce, Pani Georgette Mosbacher.

Motor Presse Polska

Celem odwiedzin wcale nie była oficjalna wizyta, lecz chęć przejażdżki kultową, amerykańską maszyną i poczucie emocji towarzyszących jeździe na Harleyu-Davidsonie, w myśl hasła bliskiego wszystkim Amerykanom – All for Freedom (Wszystko dla wolności).

Pani Ambasador została przyjęta przez załogę Liberatora oraz przedstawicieli warszawskiego klubu HOG (Harley Owners Group – ogólnoświatowy klub posiadaczy motocykli Harley). Po krótkim zwiedzeniu salonu rozpoczęły się przygotowania do jazdy, czyli wybór odpowiedniej odzieży i kasku.

Po ustaleniu trasy z ochroną, Jan Kwilman zabrał Panią Ambasador na przejażdżkę motocyklem Harley-Davidson Road Glide. Motocykl udekorowany flagami - polską i amerykańską – przejechał ulicami Warszawy. Po powrocie uśmiechnięta Pani Ambasador wyraziła chęć kolejnej przejażdżki. Dalej i szybciej!

Jednocześnie Georgette Mosbacher ponownie zaprosiła do składania wniosków o wizy i odwiedzenie Stanów Zjednoczonych, aby w kolebce Harleya-Davidsona poznać piękno niezmierzonych przestrzeni i dróg, oraz amerykańskiego ducha wolności. Oczywiście na dwóch kołach…

 

zobacz galerię

Zobacz również:
Znana i lubiana Suzuki Moto Szkoła powraca do kalendarza imprez motocyklowych 2021. To już piętnasta edycja. Zapisy ruszyły!
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA