Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Alonso i prezent od Ducati

Do garażu dwukrotnego mistrza świata Formuły 1 i jeddnego z najpopularniejszych kierowców wyścigowych na świecie trafiła właśnie replika wyścigowego Ducati Desmosedici.

Mimo, że Alonso ma niewiele wspólnego z wyścigami motocyklowymi Ducati doceniło jego talent kierowcy wyścigowego i sprezentowało mu replikę wyścigowego Ducati Desmosedici. Unikalna, jedna z 1500 sztuk maszyna ma plakietkę z numerem 1175. Czym Alonso zasłużył sobie na taki zaszczyt? Nie wiadomo. Ciekawe czy Alonso kiedykolwiek przejedzie się tym wyjątkowym sprzętem.

Źródło: Visordown.com
Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ