Alpinestars SP-8 V3 – MotoGP dla każdego

Szukasz superbezpiecznych, wygodnych i stylowych sportowych rękawic? Alpinestars SP-8 trzeciej generacji stworzone w oparciu o DNA rękawic z MotoGP to ochrona dłoni, komfort i wyczucie na najwyższym poziomie

Alpinestars SP-8 V3 Alpinestars

Alpinestars jako jedna z najpopularniejszych marek w królewskiej klasie wyścigowej MotoGP, rozwija i korzysta z nowoczesnych, zaawansowanych technologii by zapewnić jak najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu dla każdego zawodnika. Przenosząc i stosując te zaawansowane technologie w produktach dostępnych w szerokiej ofercie ciuchów motocyklowych i akcesoriów pozwala każdemu motocykliście posmakować najprawdziwszego wyścigowego DNA, jednocześnie zapewniając mu najwyższy poziom bezpieczeństwa, komfortu, dopasowania i trwałości. Przykładem takiego produktu są rękawice Alpinestars SP-8 V3.

Alpinestars SP-8 V3Alpinestars
Alpinestars SP-8 V3

Alpinestars SP-8 V3Alpinestars
Alpinestars SP-8 V3 Stella

Wyścigowe DNA

Połączenie odpornej na przetarcia koziej skóry oraz protektorów korzystających z technologii stworzonej dla MotoGP, zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa.

SP-8 V3 to już trzecia generacja udanych i popularnych rękawic uniwersalnych, o sportowej charakterystyce. Cechują się przede wszystkim niebywale wysokim poziomem komfortu użytkowania za sprawą zastosowania elastycznej, trwałej i odpornej na ścieranie skóry koziej. Kolejną zaletą jest świetne dopasowanie i precyzyjne wyczucie kierownicy osiągnięte za sprawą połączenia zewnętrznych i wewnętrznych szwów, ergonomicznej konstrukcji palców oraz wykorzystaniu specjalnej anatomicznej wkładki we wnętrzu dłoni. Podwyższony poziom bezpieczeństwa to zasługa zastosowania ochraniaczy SP o podwójnej gęstości, stworzonych w technologii MotoGP. Dodatkowe atrybuty takie jak mostek między palcami małym i serdecznym zapobiegający rozerwaniu i kontuzji dłoni podczas upadku, wzmocnienie Arshield zastosowane na wnętrzu dłoni zwiększające odporność na ścieranie również przyczyniają się do poprawy bezpieczeństwa. A zamszowy panel na wnętrzu dłoni, elastyczna wstawka na przegubie kciuka, czy mocne i trwałe zapięcie na rzep to ukłon w stronę wygody, a jednocześnie poprawiona pewność chwytu i precyzja operowania dłonią podczas prowadzenia motocykla.

Alpinestars SP-8 V3Alpinestars

Sportowa stylistyka

Choć rękawice na pierwszy rzut oka wyglądają na produkt sportowy, a ich cechy szczególne wskazują na mocne powiązanie ze światem sportowym, ich charakter jest znacznie bardziej uniwersalny. Możesz używać ich zarówno podczas jazdy torowej lub sportowej, jak i podczas dalekiej turystyki lub codziennych przejazdów po mieście. Poziom komfortu i bezpieczeństwa zapewniony przez Alpinestars SP-8 V3 sprawdzi się w niemal każdych warunkach. Niemal, ponieważ rękawice pozbawione są membrany wodoodpornej, dzięki czemu ich dopasowanie i wyczucie jest jeszcze lepsze, a jeśli lubisz przewiew i lepszą wentylację, w ofercie Alpinestars oprócz standardowej wersji SP-8 V3 dostępna jest również mocno perforowana wersja Air, zapewniająca lepszy przepływ powietrza.
Alpinestars nie zapomniało również o paniach dedykując im specjalną wersję SP-8 V3 Stella, jeszcze lepiej skrojoną pod subtelniejsze kobiece dłonie.
Na dokładkę tego wszystkiego palce wskazujące oraz kciuki współpracują z ekranami dotykowymi, dzięki czemu nie musisz zdejmować rękawic za każdym razem, gdy chcesz odebrać telefon lub przestawić wytyczne nawigacji kiedy jesteś w podróży.

Alpinestars SP-8 V3Alpinestars

Najwyższy poziom bezpieczeństwa

Zastosowane i opisane wyżej rozwiązania gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa podczas jazdy, bowiem rękawice spełniają normę EN 13594 2015, poziomu 1 KP.

Gdzie znajdę Alpinestars SP-8 V3? Ile kosztują?

Pełną ofertę rękawic Alpinestars SP-8 V3, we wszystkich wersjach (męska, Stella i Air) oraz wariantach kolorystycznych (trzy opcje w wersji Stella i cztery w zwykłych) znajdziesz na stronie imready.eu oraz w sieci sklepów i salonów sprzedaży I’M Inter Motors na terenie całej Polski. Alpinestars SP-8 V3 dostępne są w aż 7 rozmiarach dla mężczyzn i 5 rozmiarach dla kobiet. Cena to 439 zł.

Najważniejsze cechy Alpinestars SP-8 V3:

  •  uniwersalne rękawice skórzane o sportowej charakterystyce dla każdego motocyklisty i motocyklistki
  • uszyte z kombinacji trwałej i odpornej na przetarcia licowej skóry koziej oraz syntetycznej, z panelem z zamszu poprawiającym chwyt
  • doskonałe dopasowanie zapewnione przez połączenie zewnętrznych i wewnętrznych szwów, elastycznych wstawek na przegubie kciuka, oraz ergonomicznej wkładce z mikrofibry i poliuretanu na wnętrzu dłoni i kciuka
  • wysoki poziom bezpieczeństwa zagwarantowany przez zastosowanie protektorów knykci SP o zmiennej gęstości, trwałego i praktycznego zapięcia na rzep oraz opatentowanego przez Alpinestars mostka pomiędzy palcem serdecznym i małym
  • dobra wentylacja zapewniona przez perforację skóry (w wersji Air jeszcze mocniej wentylowana)
  • przystosowane do obsługi ekranów dotykowych (opuszki palca wskazującego i kciuka)
  • dostępne w 7 rozmiarach męskich (XS - 3XL) oraz 5 damskich (Stella XS-XL)
  • spełniają normę ochrony EN 13594 2015 poziom 1
  • cena 439 zł
  • pełna gama dostępna na imready.eu oraz w salonach sprzedaży I’M Inter Motors na terenie całej Polski

Alpinestars SP-8 V3Alpinestars

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA