REKLAMA

Andrzej Chmielewski w ME

Po wywalczeniu dwóch tytułów Mistrza Polski z rzędu, 19-letni Andrzej Chmielewski wraca w tym sezonie do motocyklowych Mistrzostw Europy klasy Superstock 600.

Najlepszym wynikiem Polaka w ME była w 2006 roku piąta pozycja wywalczona w czeskim Brnie. W międzyczasie Andrzej z sukcesami startował także w seriach krajowych w Hiszpanii i Włoszech, gdzie ma na swoim koncie zwycięstwo w wyścigu bardzo silnie obsadzonego pucharu markowego Yamaha R6. Sezony 2007-2008 „Andrew” postanowił poświęcić na starty w Mistrzostwach Polski, co zakończyło się dla niego bezproblemowym wywalczeniem dwóch tytułów w klasie Superstock 600 i wygraniem większości wyścigów. W tym roku Chmielewski ponownie wystartuje w Mistrzostwach Europy Superstock 600 w barwach czołowej ekipy w stawce, Trasimeno Yamaha Italia Junior. Sponsorem strategicznym Andrzeja będzie portal OtoMoto.pl.


Kalendarz Mistrzostw Europy 2009


5 kwietnia Hiszpania Walencja
26 kwietnia Holandia Assen
10 maja Włochy Monza
22 czerwca San Marino Misano
28 czerwca Wielka Brytania Donington Park
27 lipca Czechy Brno
6 września Niemcy Nurburgring
27 września Włochy Imola
4 października Francja Magny Cours
25 października Portugalia Portimao

zobacz galerię

Zobacz również:
Szkic patentowy z małym nakedem przypomniał nam kilka ciekawych konceptów Hondy, które kilka lat temu poruszyły nasze emocje. Czy to możliwe, że Japończycy wracają do zapomnianych planów?
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA