Andy Meklau piąty sezon z Suzuki GRANDys duo

Sezon 2013 będzie już piątym wspólnych startów Andy Meklaua i Suzuki GRANDys duo.

Od początku współpracy Andy zdobywał dla zespołu GRANDys duo tytuły mistrzostw Polski, Austrii i Alpe Adria w klasach Superbike, Superstock 1000 oraz FORMULA X-Treme na Suzuki GSX-R 1000. W nadchodzącym roku Andy będzie wspierał w wybranych wyścigach Marko Jermana w klasach Superbike i Superstock 1000 w mistrzostwach Alpe Adria. Po latach sukcesów na arenie międzynarodowej w tym roku program startów będzie trochę skromniejszy, ale w każdym wyścigu cel niezmiennie ten sam. W tegorocznych mistrzostwach Alpe Adria obok Meklaua barwy Suzuki GRANDys duo będą reprezentować Marko Jerman i Daniel Bukowski. Pierwsza runda Alpe Adria już 6 i 7 kwietnia na Slovakiaring. Wcześniej (3-4/04) odbędą się treningi na tym samym torze dostępne dla wszystkich.

Jacek Grandys, manager Suzuki GRANDys duo:
Jestem bardzo szczęśliwy, że kolejny sezon będziemy współpracować z Andym. Jego profesjonalizm i doświadczenie są bezcenne, a praca z nim to przyjemność. Dziś jeszcze nie wiemy czy Andy wystartuje we wszystkich wyścigach sezonu. Na pewno będzie stawał na starcie w miejscach ważnych dla naszych partnerów i na torach gdzie organizujemy nasze treningi.

Andy Meklau:
Cieszę się, że nadal będę współpracował z Jackiem i jego zespołem. W Suzuki GRANDys duo czuję się jak w domu i mam nadzieję, że to będzie kolejny udany rok w naszym wykonaniu. Już nie mogę doczekać się pierwszych testów i zawodów.


Zobacz również:
REKLAMA