[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Angel Nieto, 13-krotny mistrz świata w ciężkim stanie

Angel Nieto jest 13-krotnym mistrzem świata w wyścigach motocyklowych i niekwestionowaną legendą tego sportu. Niestety Hiszpan uległ bardzo poważnemu wypadkowi podczas wakacji na Ibizie.

Nieto spędzający wakacje na wyspie Ibiza został wczoraj potrącony przez samochód prowadzony przez turystów  podczas przejażdżki quadem. Doznał poważnych obrażeń głowy. Szybko trafił do szpitala i przeszedł dwugodzinną operację, najprawdopodobniej ratującą życie. W tej chwili znajduje się w śpiączce farmakologicznej (sztucznie wywołanej), jego stan jest poważny, ale stabilny.

Mamy nadzieje, że tym razem legenda wyścigów i kolejny mistrz świata, który uległ wypadkowi w tym roku wyliże się z obrażeń i znów będziemy mogli oglądać go w padoku MotoGP doradzającego młodym zawodnikom.

Angel Nieto ścigał się w latach 1964-1986 zdobywając 13 tytułów mistrza świata w małych klasach pojemnościowych: 50 cm3, 85 cm3 i 125 cm3. Wygrał aż 90 wyścigów a 139 razy stał na podium.

zobacz galerię

Zobacz również:
Koronawirus zmienia nasz świat. Kilka dni temu wspominaliśmy o możliwości kupna dowolnej  Yamahy przez Internet. Dzisiaj dotarła do nas informacja o kolejnej firmie sprzedającej swoje jednoślady w sieci. W ten sposób możesz kupić dowolny model Junaka, a pojazd zostanie dostarczony pod drzwi twojego domu. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij