[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
3.0

Aplikacja dla motocyklistów: Motosound

Jesteś motocyklowym maniakiem tak, jak my? Gdy na ulicy słyszysz przejeżdżający motocykl od razu odwracasz głowę? W takim razie ta aplikacja jest dla Ciebie! Aplikacja Motosound to zbiór profesjonalnie nagranych dźwięków od Aprilii do Yamahy, od klasyków do nowości. Dostępna na telefonach Apple oraz z systemem Android.

Aplikacja

Witaj w niesamowitym świecie dźwięków motocyklowych! Czy kiedykolwiek słyszałeś piękne brzmienie Moto Guzzi V7 Mistral? A może zastanawiałeś się jak brzmi Ducati Monster na pięknych wydechach Termignoni? Jeśli tak, pobierz aplikację Motosound już teraz i zanurz się w bogaty świat soczystych dźwięków motocykli z całego świata. Znajdziesz tu mnóstwo profesjonalnie nagranych dźwięków od Aprilii do Yamahy, od klasyków do nowości.

Przeglądaj ogromną bazę danych po markach i modelach motocykli lub producentach wydechów aby odnaleźć swój ulubiony motocykl i posłuchać jego brzmienia za każdym razem kiedy będziesz miał na to ochotę. Zbuduj własną kolekcję dodając najfajniejsze dźwięki do Ulubionych.

REKLAMA

Ale to nie wszystko! Chcesz pochwalić się dźwiękiem swojej Yamahy R1 czy rykiem customowego Harleya-Davidsona? Użyj wbudowanego dyktafonu by nagrać jego dźwięk i podziel się nim z innymi użytkownikami aplikacji Motosound! Każdy z nich będzie mógł ocenić twoje nagranie, a wtedy może trafić na listę najlepszych dźwięków w aplikacji Motosound. Pamiętaj aby dodać opis swojego motocykla i tuningowych wydechów. Nie zapomnij też dodać zdjęcia swojej dopieszczonej maszynki i zyskaj jeszcze więcej punktów w rankingu.

Funkcje Motosound w skrócie:

Ponad 100 profesjonalnie nagranych dźwięków motocykli

Zdjęcia motocykli w wysokiej rozdzielczości

Precyzyjne opisy motocykli (rocznik, marka, model, marka wydechu)

Łatwe w użyciu funkcje sortowania i filtrowania:

- najnowsze dźwięki

- najlepsze dźwięki

- moje ulubione dźwięki

- marka motocykla

- marka wydechu

Niesamowite funkcje społecznościowe:

- wbudowana nagrywarka dźwięków

- możliwość dodawania zdjęć

- dodawanie opisu

- ocena dźwięków

- ulubione dźwięki

- możliwość udostępniania  na portalach społecznościowych

- powiadomienia o nowych dźwiękach i nowych ocenach

Zobacz również:
Wkrętaki to podstawowe narzędzie każdego warsztatu -również tego domowego. Często trafiają się narzędzia, które swoją trwałością nie porażają i wystarczy lekko zapieczona śruba żeby pokonać sporą część takich narzędzi.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA