Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Aprilia RS4 50/125 2012

Nowy model RS4 125 to pierwsza czterosuwowa "125" Aprilii w historii. 50 wciąż jest dwusuwem. Oba małe przecinaki są miniaturowymi wersjami dużej RSV4, która przebojem się wdarła się do świata Superbike'ów i mocno namieszała w tym towarzystwie.

RS4 50 jest napędzane gaźnikowym dwusuwem chłodzonym cieczą. Standardem są oczywiście, elektryczny starter, 6 biegowa skrzynia i aluminiowa rama, ale widelec USD to już wypas w tej klasie motocykli. Małolaty będą miały czym przyszpanować.

RS4 125 to jeszcze ciekawszy sprzęt. Nowy model ma dysponować quickshifterem mocno przypominającym ten z RSV4 APRC. To już spora ciekawostka. Oprócz tego tak jak w mniejszym modelu aluminiowa rama, 6 biegowa skrzynia, widelec USD i takie smaczki jak elektroniczno-analogowy zestaw zegarów i tylna lampa LED. Zupełną nowością jest za to silnik. To pierwszy w historii czterosuw Aprilii,  chłodzony cieczą, z rozrządem DOHC, zasilany wtryskiem.

Obie RS4: i mała 50 i nieco większa 125 na pewno zwrócą uwagę niejednego małolata. I bardzo dobrze bo konkurencja nie śpi, a porównanie Yamahy YZF-R125, nowej CBR 125 od Hondy i nowej Aprilii RS4 może wypaść zadziwiająco ciekawie.  Poniżej wejście do galerii:zobacz galerię

Zobacz również:
Majówkowy zawrót głowy, czyli motocross w Lidzbarku już za nami! 280 zawodników zapewniło emocje na torze podczas inauguracyjnych rund Orlen MX MP i Orlen MX PP.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ