Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Aprilia Tuono V4 R 2011

Targi w Mediolanie trwają w najlepsze więc kolejne nowości z motocyklowego świata sypią się jak z rękawa choć nie tak gęsto jak w ubiegłych latach. Jedną z nich jest nowa Aprilia Tuono V4 R.

Naked od Aprilii korzysta z technologii rodem z przecinaka tej marki, a firma wcale tego nie ukrywa. Otwarcie mówi o tym, że Tuono napędza silnik od RSV4 i korzysta z najnowszej technologii APRC łączącej w sobie wyścigową kontrolę trakcji, quickshiftera i asystenta wheelie czyli jazdy na jednym kole. Poza tym producent deklaruje moc rzędu 162 KM (11000 obr/min) i moment obrotowy na poziomie 110 Nm (9000 obr/min) więc będzie ostro. Do tego hamulce Brembo i zawieszenie Sachsa (z przodu oczywiście USD o średnicy 43 mm i golenie pokryte azotkiem tytanu, a z tyłu amorek gazowy z pełną regulacją i regulowaną długością wahacza). Jednym słowem chyba najostrzejszy naked Aprilii jaki powstał do tej pory.

zobacz galerię

Zobacz również:
Zastanawiasz się, czy warto pojawić się w Poznaniu? Nie marnuj więcej czasu, wsiadaj motocykl i korzystając z ładnej pogody przyjeżdżaj na do hal międzynarodowych targów motoryzacyjnych na ulicy Głogowskiej. Na zachętę nasza krótka relacja. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij