Aprilia i Speed Day łączą siły

Speed Day – organizator szkoleń i treningów na torze Poznań łączy siły z polskim przedstawicielem Aprilii. Na klientów marki czeka ciekawa promocja, a na uczestników Speed Day'a jazdy testowe.

Aprilia i Speed Day partnerami Aprilia
Aprilia Polska nawiązała współpracę ze Speed Day

Takie kooperacje lubimy, bo współpraca pomiędzy Aprilią i Speed Day przynosi korzyści dla fana każdej ze stron. Dzięki nawiązaniu kooperacji uczestnicy imprez - treningów i szkoleń Speed Day będą mogli przetestować motocykle marki Aprilia podczas organizowanych cyklicznie wydarzeń na torze Poznań. Wystarczy wcześniej zapisać się na taką jazdę podczas Speed Day’a w którym planujesz wziąć udział i pożyczyć motocykl na sesję by sprawdzić co potrafią maszyny włoskiej marki.

Z drugiej zaś strony Aprilia Polska przygotowała atrakcyjną promocję dla swoich klientów planujących kupić jeden ze sportowych motocykli z ich oferty. Jeśli zdecydujesz się na zakup RSV4 1100 Factory, lub Tuono V4 1100 RR, jako dodatek dostaniesz specjalny voucher na dwudniowy udział w imprezie Speed Day na torze Poznań by zapoznać się i podszkolić ze sportowej jazdy na tak mocnych motocyklach. Na dodatek możesz też liczyć na pierwszą darmową lekcję pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów Speed Day, a całą imprezę będziesz mógł spędzić w boksie Aprilii obok motocykli testowych również biorących udział w Speed Day.

Zobacz także: Honda Adventure Day - weź udział w zlocie

Promocja dotyczy modeli z rocznika 2019, co oznacza że oprócz bonusowego udziału w Speed Dayu możesz też liczyć na promocyjną cenę samego motocykla. Jak zwykle w takich przypadkach kto pierwszy ten lepszy, bowiem ilość motocykli z rocznika 2019 jest ograniczona.

Aprilia i Speed Day partneramiAprilia
Aprilia Polska nawiązała współpracę ze Speed Day
REKLAMA