Arai Demo Days

Arai to jedna z najbardziej znanych i popularnych marek kasków motocyklowych. Nic w tym dziwnego - kaski Arai należą do najbezpieczniejszych garnków na rynku. W kwietniu tego roku do Polski zawita ciężarówka Arai Demo Truck. To świetna okazja do tego by przeserwisować swojego Araia, dowiedzieć się o0 nim paru przydatnych rzeczy lub przetestować któryś z modeli.

Arai Demo Days to impreza organizowana w wybranych salonach dealerskich Arai w Gdyni (3 kwietnia salon POLKAR), Poznaniu (10 kwietnia salon RAPID), Gorzowie Wlkp (24 kwietnia salon FOMEN DESIGN), i Koszalinie (25 kwietnia salon TATASERWIS). W te właśnie miejsca zawita Arai Demo Truck czyli ciężarówka demo Arai. Na jej pokładzie znajdą się garnki, które będziecie mogli przetestować podczas imprez, serwis, który zajmie się waszymi Araiami oraz specjaliści, którzy chętnie podpowiedzą jak dbać o wasz kaski tak by służył jak najdłużej i najlepiej.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie www.arai.powerbike.pl , oficjalnej stronie marki Arai w Polsce. Oprócz informacji na temat imprez znajdziecie tam wiele ciekawych i przydatnych informacji o historii firmy, ofercie Arai oraz technologiach wykorzystanych przy tworzeniu kasków Arai.
Zobacz również:
REKLAMA