Aukcja dla Marysi

Czy zbudowany na zamówienie custom pomoże uratować życie małej Marysi?

Motor Presse Polska

Motocykl na zdjęciu to zbudowany na zamówienie custom. Napędza go silnik S&S o pojemności 1600 cm3 współpracujący ze sprzęgłem i skrzynią Ultima. Maszyna ma tylko 4 000 km przebiegu, jest zarejestrowana, ubezpieczona, fajnie jeździ i traktowana jest jak członek rodziny...

To jednak nie istotne. Ważniejsze jest bowiem, że motocykl ten może przyczynić się do uratowania życia małej Marysi.

Marysia urodziła się 31 stycznia 2019, niedługo potem dopadła ją ciężka choroba. Dziewczynka choruje na rdzeniowy zanik mięśni SMA typu 1 - najcięższą i najgorszą formę choroby. Życie dziecka uratować może jedynie specjalna terapia genowa - leczenie prowadzone w USA. Taka szansa kosztuje jednak 8 000 000 zł i taką kwotę muszą zebrać najbliżsi.  

Jednym z kroków, które podjęli jest wystawienie ma licytację widocznego na zdjęciach motocykla. Cena minimalna to 50 000 zł. Tak więc, jeżeli szukasz stylowej maszyny, możesz jednocześnie wesprzeć walkę o życie dziewczynki.

Więcej informacji o licytacji i możliwościach wsparcia leczenie Marysi znajdziecie pod linkiem Razem dla Marysi


Motor Presse Polska

 

zobacz galerię

Zobacz również:
Inteligentny Asystent Prędkości (ISA) będzie obowiązkowym wyposażeniem nowych samochodów już od 2022 roku. Dyskusja nad tym kontrowersyjnym rozwiązaniem nie obejmuje motocykli, choć, znając gorliwość unijnych urzędników, pojawienie się tego systemu w jednośladach może być kwestią czasu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA