[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Aukcja dla Marysi

Czy zbudowany na zamówienie custom pomoże uratować życie małej Marysi?

Motocykl na zdjęciu to zbudowany na zamówienie custom. Napędza go silnik S&S o pojemności 1600 cm3 współpracujący ze sprzęgłem i skrzynią Ultima. Maszyna ma tylko 4 000 km przebiegu, jest zarejestrowana, ubezpieczona, fajnie jeździ i traktowana jest jak członek rodziny...

To jednak nie istotne. Ważniejsze jest bowiem, że motocykl ten może przyczynić się do uratowania życia małej Marysi.

Marysia urodziła się 31 stycznia 2019, niedługo potem dopadła ją ciężka choroba. Dziewczynka choruje na rdzeniowy zanik mięśni SMA typu 1 - najcięższą i najgorszą formę choroby. Życie dziecka uratować może jedynie specjalna terapia genowa - leczenie prowadzone w USA. Taka szansa kosztuje jednak 8 000 000 zł i taką kwotę muszą zebrać najbliżsi.  

Jednym z kroków, które podjęli jest wystawienie ma licytację widocznego na zdjęciach motocykla. Cena minimalna to 50 000 zł. Tak więc, jeżeli szukasz stylowej maszyny, możesz jednocześnie wesprzeć walkę o życie dziewczynki.

Więcej informacji o licytacji i możliwościach wsparcia leczenie Marysi znajdziecie pod linkiem Razem dla Marysi


 

zobacz galerię

Zobacz również:
Nie musisz mieć dziennikarskiego wykształcenia ani milinów kilometrów nawiniętych na koła. Musisz natomiast mieć zapał do pracy, być czynnym motocyklistą lub motocyklistką, mieć dar lekkiego pisania oraz interesować się wszystkim co wiąże się z motocyklami.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij